• Jūsų prekšelis tuščias!

Apie Florinus.lt

Florinus.lt investivinis auksas - sidabras - valiuta!

Užsiimame prekyba tauriaisiais metalais (investiciniu auksu, sidabru, platina) sertifikuotomis, kolekcinėmis bei investicinėmis aukso ir sidabro monetomis, o taip pat proginėmis ir UNC euro monetomis ir viskuo kas turi didelę investicinę ir išliekamąją vertę. Nustatome monetų, banknotų, paveikslų autentiškumą, padedame parduoti turimas kolekcines ir meno vertybes. Taip pat pas mus rasite aukščiausios kokybės bei žinomiausių pasaulyje gamintojų kolekcijų priežiūros reikmenis.

Prašome kreipkitės, mes visuomet mielai suteiksime konsultacijas, padėsime ir patarsime.
Detaliau su mūsų teikiamomis paslaugomis galite susipažinti paspaude čia.


Apie mus 

Motyvuota pradžia, aistra, kūrybiškumas, nuolatinis noras tobulėti bei požiūris į klientus paskatino mūsų įmonės spartų augimą ir sėkmę. Įmonė yra gera tiek, kiek geri jos darbuotojai, todėl mes tikime, kad subūrėme geriausią komandą, kurią suvienijo bendras požiūris kurti ilgalaikę naudą klientams organizuojant investicines ir finansines paslaugas. Florinus komanda kuria konkurencingą, modernią bei pažangią, nuolatos tobulėjančia ir augančią įmonę. Florinus.lt sėkmingai įgyvendina savo tikslus ir strategiją, o kiekvienam klientui suteikia profesionalias paslaugas bei aukščiausio lygio aptarnavimą.


Florinus.lt istorija

Pavadinimas Florinus.lt yra kilęs iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto kaldintų gryno aukso monetų Florinų, tai buvo pačios pirmosios Lietuvos didžiosios kunigaikštystės auksinės monetos! Šios monetos yra vienos gražiausių, puošniausių ir vertingiausių kada nors nukaldintų LDK monetų. Tikime, jog šis parduotuvės vardas atspindi didelį atsidavimą ir kruopštų atsakingą mūsų darbą dėl savo klientų.

Florinus.lt logotipe stilizuotai pavaizduota Aukso žąsis iš visiems gerai žinomos pasakos apie žąsį, kuri deda auksinius kiaušinius. Logotipas simbolizuoja investicijas į auksą, kolekcijas ir sukauptą turtą, kuris užtikriną žmogaus ir jo visos šeimos finansinį saugumą, stabilumą ir atneša ilgalaikę investicinę grąžą. Kalbant metaforiškai mes turime užauginti žąsį, kas yra sunkiausia užduotis, nes dažniausiai žąsis yra papjaunama nespėjus jai užaugti ir padėti "aukso kiaušinių" - kitaip sakant kartais yra norima finansinės grąžos per nepagrįstai trumpą laiką. Mūsų pagrindinė užduotis yra padėti Florinus.lt klientams sąmoningai auginti kapitalą ir atsispirti pagundoms per greitai jį išleisti, kuomet neturėtume nei žąsies nei kiaušinių. Šis logotipas atspindi UAB Florinus požiūrį ir įmonės politiką, kuria mes siekiame savo klientams suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti ilgalaikę finansinę grąžą.

Mes esame įsitikinę, kad kiekvienas meno kūrinys pradedant moneta, nuotrauka, pašto ženklu ir baigiant paveikslu ar skulptūra yra didis kūrinys, turintis savo savitą, unikalią istoriją. Šiuose meno kūriniuose yra sustabdytas didingas ir romantiškas praeities laikas. Per atsitiktinai pagamintus meno kūrinius, ar netyčia kadaise pamestas monetas, šiandien tai galime vadinti neįkainojamos vertės kolekcija. Reikia nepamiršti, jog kolekcionavimas ugdo žmogaus kruopštumą, kantrumą, pastabumą, atminties lavinimą, akiračio plėtimą ir intuityvų mąstymą, būtiną šiam pomėgiui stiprinti.

Kolekcionavimas tai meno išraiškos forma, tai ne tik paprastas hobis, bet ir dvasinė aistros išraiška bei neišbraukiama gyvenimo dalis. Dėl šios priežasties mes puikiai suprantame visus šio meno mylėtojus ir kolekcininkus, todėl esame pasiryžę užtikrinti kiekvieno mūsų kliento lūkesčius ir įgyvendinti norus.


Florinus.lt

Tikslas - suteikti geriausias investavimo paslaugas, garantuoti pačias geriausias kainas rinkoje bei tapti lyderiaujančia tauriųjų metalų įmone.

Misija - kurti ilgalaikę naudą klientams organizuojant investicines ir finansines paslaugas.

Vizija – tapti lyderiaujančia įmone teikiančia investicines bei finansines paslaugas įgyvendinant tikslus bei strategijas.

Vertybės – nuolatos tobulėjanti ir auganti komanda, kuri užtikrina profesionalų aptarnavimą bei įmonės augimą.


Pagarbiai,

Florinus komanda