• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Aukso luitai!

Aukso luitai! Aukščiausios 999,9 prabos, žinomiausių pasaulyje gamintoju (PAMP, Valcambi, Perth Mint, Heraeus) luitai nuo 1 gramo iki 1 kilogramo. Aukso luitai pasižymi itin dideliu likvidumu, nes prireikus juos bet kurią akimirką galėsite parduoti kone visose pasaulio šalyse. Investuojant į auksą santaupos išliks stabilios, jų neįtakos infliacija, o taip pat ir uždirbsite aukso kainai kylant tarptautinėje biržoje. Taip pat mažesnio svorio luiteliai yra ne tik geras taupymo būdas atsidadant juos kas mėnesį tačiau ir ideali dovana vestuvių, krikštynų ar bet kokiai kitai progai, nes jie gaminami dviejų tipų - tai investiciniai aukso luitai ir PAMP kompanijos Lunar tipo kolekciniai luitai ant kurių itin reprezentatyviai pavaizduotas mėnulio kalendoriaus (metų) simbolis pav. ant 2018 m. pavaizduotas Šuo ant 2019 Kiaulė, ant kitų metų pavaizduoti kiti metų (kinų mėnulio kalendoriaus) simboliai. Prireikus konsultacijos ar patarimo visuomet su mumis galite susisiekti telefonu +370 616 88225 arba el. paštu info@florinus.lt, taip pat plačiau apie kompanijas ir jų gaminamus investicinio aukso luitus galite paskaityti paspaudę čia.

*Investicinio aukso luitų kainos nurodytos Florinus.lt puslapyje yra surištos su pasauline aukso biržos kaina ir yra automatiškai atnaujinamos kas kelios minutės laiko.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rodyti:
Rikiuoti: