• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Aukso luitai!

Aukso luitai! Aukščiausios 999,9 prabos, žinomiausių pasaulyje gamintoju (PAMP, Valcambi, Perth Mint, Heraeus) luitai nuo 1 gramo iki 1 kilogramo. Aukso luitai pasižymi itin dideliu likvidumu, prireikus juos bet kurią akimirką galėsite parduoti beveik visose pasaulio šalyse. Investuojant į auksą santaupos išliks stabilios, jų neįtakos infliacija, o aukso kainai kylant taip pat ir uždirbsite. Mažesnio svorio luiteliai yra ne tik geras taupymo būdas, atsidadant juos kas mėnesį, tačiau ir ideali dovana vestuvių, krikštynų ar bet kokia kita proga, nes šie luiteliai gali būti dviejų tipų - tai paprasti investiciniai aukso luitai ir PAMP bendrovės Lunar tipo kolekciniai luitai, ant kurių itin reprezentatyviai pavaizduotas mėnulio kalendoriaus  simbolis, pavyzdžiui ant 2018 m. pavaizduotas Šuo, o ant 2019 Kiaulė, ant kitų metų pavaizduoti kiti metų (kinų mėnulio kalendoriaus) simboliai. Prireikus konsultacijos ar patarimo visuomet galite su mumis susisiekti telefonu +370 616 88225 arba el. paštu info@florinus.lt, taip pat plačiau apie kompanijas ir jų gaminamus investicinio aukso luitus galite paskaityti paspaudę čia.

*Investicinio aukso luitų kainos nurodytos Florinus.lt puslapyje yra surištos su pasauline aukso biržos kaina ir yra automatiškai atnaujinamos kas kelios minutės laiko.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rodyti:
Rikiuoti: