• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Viktorijos Rojaus Paukštis 2018 Australija sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

1 oz. Viktorijos Rojaus Paukštis 2018 Australija sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 15851
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 984156
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 40.58€
  • Supirkimo kaina: 21.88
1 oz. Viktorijos Rojaus Paukštis 2018 Australija sidabrinė moneta!
Tiražas: 50 000 vnt.
Nominalas: 1 doleris.
Monetos kokybė: BU (Briliant Uncirculated).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 1 oz. (31.10 g.).
Skersmuo: 40.60 mm.
Briauna: 3.21 mm.
Kalykla: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Aversas: Monetoje vaizduojamas ant šakos tupintis ir išraiškingai sparnus išskleides Viktorijos Rojaus paukštis (Ptiloris victoriae). Monetos viršuje iškalti žodžiai "AUSTRALIAN BIRD OF PARADISE" (liet. Australijos Rojaus paukštis). Monetos apačioje iškaltas monetos svoris ir sidabro grynumo praba "1 oz 9999 SILVER".
Reversas: Monetos reverse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, kuri yra ir Australijos Monarchė. Monetos viršuje iškalti žodžiai "ELIZABETH II AUSTRALIA 2018", monetos apačioje nominalas "1 DOLLAR".

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota originalioje kalyklos kapsulėje.

Apie monetą: 2018 m. sidabrinė Viktorijos Rojaus paukščio moneta turi ne tik išskirtinį ir išraiškingą dizaina, bet yra nukaldinta ir ribotu tiražu, kas šiai monetai sukuria didelę pridėtinę ir kolekcinę vertę. Viktorijos Rojaus paukštis yra susijęs su Naujosios Gvinėjos sala, jį vietinės genties "Yidiji" žmonės dar vadina "Duwuduwu". Šį paukštį pirmasis atrado gamtininkas John Macgillivray ir jį pavadino Karalienės Viktorijos garbei. Šis paukštis yra neapsakomo grožio, juodų, žvilgančių plunksnų, kuriuose matosi žalsvai mėlyni, violetiniai ir bronziniai atspalviai, kuriuos šis paukštis įspūdingai išskėtęs savo sparnus naudoja šokiui, meilei kviesdamas kitą paukštį pasimatymui.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO