• Jūsų prekšelis tuščias!

Amerikos Erelis 500 vnt. 1 oz. sidabrinių monetų Monster Box!
Amerikos Erelis 500 vnt. 1 oz. sidabrinių monetų Monster Box!
  • Peržiūrėtas: 3780
  • Gamintojas: United States Mint
  • Prekės kodas: 155509
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 7,520.70€
  • Supirkimo kaina: 216.88
Amerikos Erelis 500 vnt. 1 oz. sidabrinių monetų Monster Box!
Nominalas: 1 doleris.
Monetų kiekis pakuotėje: 500 vnt.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .999
Sidabro masė: 500 oz. (15 kg. 550 g.)
Skersmuo: 40.60 mm.
Storis: 2.98 mm.
Gamintojas: United States Mint.
Kilmės šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos.

Supakavimas: Originali kalyklos, užsandarinta Monster box (500 vnt. sidabrinių monetų) pakuotė.

Aversas: monetos averse vaizduojama einanti Laisvės statula (Walking Liberty). Viršutinėje monetos dalyje puslankiu iškaltas žodis LIBERTY (liet. Laisvė), monetos apačioje, monetos nukaldinimo metai, kairėje monetos pusėje iškalti žodžiai IN GOD WE TRUST (liet. Dievu mes tikime). Einančios laisvės statulos (Walking Liberty) atvaizdas tarp 1916 ir 1947 m. buvo vaizduojamas ant JAV sidabrinės 50 centų monetos. Šios einančios Laisvės statulos atvaizdo autorius yra Amerikos ir Vokietijos skulptorius Adolph A. Weinman. Šis monetos atvaizdas yra laikomas vienas iš geriausių ir sėkmingiausių averso atvaizdų pavaizduotų ant JAV monetos.   
Reversas: Vaizduojamas Jungtinių Amerikos Valstijų simbolis - Baltasis erelis už skydo vienoje kojoje laikantis alyvmedžio šakelę, kitoje - lanko strėles. Savo snape erelis laiko juostą su užrašu - E PLURIBUS UNUM (iš lot. Vienintelė iš daugelio). Virš Erelio iškalta trylika žvaigždučių, simbolizuojančių JAV kolonijas kurios 1776 metais kartu su JAV paskelbė nepriklausomybę nuo Didžiosios Britanijos. Viršuje, monetos pakraščiu iškalti žodžiai UNITED STATES OF AMERICA (Jungtinės Amerikos Valstijos), apatinėje monetos dalyje iškalti monetos techniniai duomenys - 1 OZ. FINE SILVER ~ ONE DOLLAR.

Apie monetą: Sidabrinė 1 oz. Amerikos Erelio moneta kaldinama nuo 1986 m. ir yra tapusi pati populiariausia ir žinomiausia investicinio sidabro, kolekcinė moneta pasaulyje.

*UAB "Florinus" turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
    Blogas           Geras

Susijusios prekės