Florinus.lt UAB Florinus +370 616 88225 info[eta]florinus[dot]lt
Albumai monetoms! | FLORINUS.LT

Albumai monetoms ir banknotams!

Albumai monetoms ir banknotams!

Albumai monetoms ir banknotams

Albumai monetoms ir banknotamsTaip pat kolekcijų katalogavimo dėžės ir įvairios jų eksponavimo bei saugojimo paletės, reprezentaciniai stoveliai. Kolekcijos turi būti gerai apsaugotos ir itin gerai prižiūrėtos, kad joms nepakenktu oksidaciją kuri gali atsirasti esant kontaktui su kitais kolekcijos eksponatais ir jų cheminiais junginiais. Florinus.lt pateikia žinomiausių gamintojų, aukščiausios kokybės kolekcijų laikymo gaminius. Tai albumai monetoms, banknotams ir pašto ženklams be cheminių priemaišų galinčių sukelti monetų oksidaciją, koroziją ar kaip kitaip pažeisti Jūsų saugomų vertybių paviršių. Visi monetų holderiai, pašto ženklų, monetų ir banknotų albumai, katalogavimo dėžės ir paletės yra itin saugios ir patvarios. Šie monetų holderiai, albumai monetoms, banknotams, pašto ženklams ir dokumenams ar nuotraukoms puikiai tiks tiek profesionalams tiek mėgėjams ir pradedantiesiems kolekcininkams.

Jeigu nerandate ieškomų gaminių ar turite specifinių užsakymų susisiekite su mumis telefonu: +370 616 88225 arba El. paštu: info@florinus.lt, surasime to ko Jums reikia ir pristatysime pačiu artimiausiu metu už pačią geriausią kainą Lietuvoje!

Rodyti:
Rikiuoti:

Albumas monetoms Optima „Classic“ (Su įmautėm/su dėklu)

Albumas monetoms Optima „Classic“! Šis albumas sukomplektuotas su įmautėmis kurios talpina įvairaus diametro 256-ias monetas. Albume yra 10-imt šių diametrų Optima įmautčių: Po dvi įmautes 20, 27, 42 mm. ir keturios 34 mm. diametr..

36.95€ Be mokesčių: 30.54€

Albumas monetoms Optima „Classic“! (Su įmautėm/be dėklo) -15%

Albumas monetoms Optima „Classic“! (Su įmautėm/be dėklo)

Albumas monetoms Optima „Classic“! Šis albumas sukomplektuotas su įmautėmis kurios talpina įvairaus diametro 256-ias monetas. Albume yra 10-imt vnt. įvairių Optima formato įmautčių: 2 x 20, 27, 42 mm. ir 4 x 34 mm. diametro į..

32.95€ 27.99€ Be mokesčių: 23.13€

Albumas Optima „Classic“! (Be įmaučių/su dėklu)

Albumas monetoms arba banknotams Optima „Classic“! Albumas yra su dirbtinės odos viršeliu bei itin patvariu albumo dėklu. Šis albumas taip pat turi tvirtą keturių žiedų mechanizmą įmautėms susegti. Šis albumas gali talpinti iki 60-ties įmau..

24.95€ Be mokesčių: 20.62€

Albumas monetoms Optima „Classic“! (Be įmaučių/be dėklo)

Albumas monetoms Optima „Classic“! (Be įmaučių/be dėklo)! Albumas yra su dirbtinės odos viršeliu bei itin patvariu albumo dėklu. Šis albumas taip pat turi tvirtą keturių žiedų mechanizmą įmautėms susegti. Šis albumas gali talpinti iki 60-ties įmaučių..

19.95€ Be mokesčių: 16.49€

Albumas Optima Easy! (Be įmaučių/be dėklo)

Albumas Optima Easy! (Be įmaučių/be dėklo) Naujas ir solidus, itin lengvas ir praktiškas Optima linijos albumas skirtas monetoms arba banknotams su gražų dirbtinės odos viršeliu. Šis albumas turi tvirtą keturių žiedų mechanizmą įmautėms susegti. Albumas g..

9.95€ Be mokesčių: 8.22€

Albumas kolekcijai Optima „F“ (Be įmaučių/su dėklu)

Aukščiausia Vokiška kokybė! Albumas Optima „F“! skirtas banknotų arba monetų kolekcijos laikymui. Albumas profesionaliems kolekcininkams yra be įmaučių, todėl įmautes galėsite susikomplektuoti pagal savo renkamą kolekciją. Šis Optima albuma..

24.95€ Be mokesčių: 20.62€

Albumas Optima „Signum“! (Be įmaučių)

Albumas Optima „Signum“! Ypatingas albumas nes ant jo nugarėlės padaryta speciali vieta užrašui, kurioje galėsite pažymėti šiame albume saugojamos kolekcijos temą ar kryptį, kad leis itin patogiai ir kokybiškai tvarkyti bei kataloguoti visą kolekciją..

27.95€ Be mokesčių: 23.10€

Itin talpus albumas Optima Classic „Gigant“!

Itin talpus albumas Optima Classic „Gigant“! Aukščiausios kokybės, klasikinis albumas monetoms arba banknotams. Šis albumas turi sustiprintą 4-D žiedų mechanizmą, todėl pasižymi itin dideliu patvarumu bei vidine talpa. Albumas yra be įmaučių, todėl jį gal..

32.95€ Be mokesčių: 27.23€

Itin talpus albumas Optima „Premium Gig“!

Itin talpus albumas Optima „Premium Gig“! Tai didžiausios talpos albumas iš visos „Optima“ albumų linijos. Į šį albumą galėsite sutalpinti maksimalų kiekį visų formatų „Optima“ įmaučių. Albumas yra itin reprezentatyvios išvaizdos, su tekstū..

32.95€ Be mokesčių: 27.23€

Albumas proginėms litų monetoms Presso!

Albumas proginėms litų monetoms Presso! Itin aukštos kokybės, iliustruotas bei spalvingas albumas Lietuvos proginių vieno ir dviejų litų monetoms. Kadangi Lietuvos proginių litų aversai ir reversai visose monetose yra skirtyngi todėl šis albumas suku..

13.95€ Be mokesčių: 11.53€

Odinis albumas Optima „Leder“!

Odinis albumas Optima „Leder“! Itin prabangus, aukščiausios kokybės, odinis albumas su dėklu (futliaru). Albumas yra tuščias (be įmaučių), todėl jį susikomplektuoti galėsite pagal išskirtinę savo kolekcijos kryptį. Albumas turi itin patvarų 4-rių žie..

49.95€ Be mokesčių: 41.28€

Albumas monetoms Optima iliustruotu viršeliu!

Albumas monetoms Optima iliustruotu viršeliu! Šis Optima linijos monetų albumas yra su išskirtiniu, itin gražaus dizaino spalvingu viršeliu. Albumo viršelis yra iliustruotas įvairių pasaulio šalių monetomis, todėl jis puikiai atspindės albume saugoma numi..

19.95€ Be mokesčių: 16.49€

Albumas pasaulio monetų kolekcijai "Optima"!

Albumas pasaulio monetų kolekcijai! Šis Optima monetų albumas skirtas specialiai tiems kolekcionieriams, kurie nori savo kolekciją papildyti įvairių pasaulio šalių monetomis. Albume galėsite rinkti tiek progines kolekcines, tiek apyvar..

24.95€ Be mokesčių: 20.62€

Albumas Numis „Classic“! (Su įmautėm/su dėklu)

Albumas Numis „Classic“! Albumas sukomplektuotas su 5-iomis Numis įmautėmis skirtingų diametrų monetoms į kurias galėsite patalpinti 143-is monetas, o reikalui esant taip pat galėsite dar papildomai prisidėti Numis įmaučių. Albumas turi patvarų jo la..

27.95€ Be mokesčių: 23.10€

Albumas Numis „Classic“! (Be įmaučių/su dėklu) -15%

Albumas Numis „Classic“! (Be įmaučių/su dėklu)

Albumas Numis „Classic“! Albumas skirtas kolekcijoms saugoti bei kataloguoti. Šis monetų albumas turi patvarų 4-ių žiedų susegimo mechanizmą, kuris tvirtai laikys visas „Numis“ linijos įmautes banknotams ar monetoms. Šis albu..

21.95€ 18.65€ Be mokesčių: 15.41€

Albumas „Numis“! (Su įmautėm/be dėklo)

Albumas „Numis“! Albume yra sukomplektuotos 5-ios Numis įmautės skirtyngų diametrų monetoms į kurias galėsite patalpinti 143-is monetas, o jeigu reiks taip pat galėsite įmaučių prisidėti papildomai. Šis albumas pasižymi praktiškumu bei..

17.95€ Be mokesčių: 14.84€

Albumas „Numis“! (Su įmautėm/su dėklu)

Albumas „Numis“! Albume yra sukomplektuotos 5-ios Numis įmautės skirtingų diametrų (17mix, 25, 34, 44 mm.) monetoms į kurias galėsite patalpinti 143-is monetas, o jeigu reiks taip pat galėsite įmaučių prisidėti papildomai. Šis albumas ..

22.95€ Be mokesčių: 18.97€

Numizmatikos reikmenų rinkinys Starter set!

Rinkinys Pro set! Tai idealus rinkinys tiek mėgėjams, tiek profesionaliems numizmatams pradedantiems naują kolekciją ar jos pakraipą! Dėka šio rinkinio komplektacijos kiekvienas numizmatas galės monetas imti itin saugiai su numizmatinėmis pirštinėmis ar n..

31.95€ Be mokesčių: 26.41€

Rankų darbo, odinis albumas Numis „Classic“! (Be įmaučių/su dėklu)

Rankų darbo, odinis Albumas Numis „Classic“! Itin prabangus albumas su natūralios odos, rankų darbo dėklu (futliaru) ir albumo viršeliu. Idealiai tinka laikyti pilnai sukauptą kolekciją bei tobulai ir reprezentatyviai ją pateikti.Galima mak..

39.95€ Be mokesčių: 33.02€

Numis albumas pasaulio monetų kolekcijai!

Numis albumas pasaulio monetų kolekcijai! Šis monetų albumas sukurtas specialiai tiems, kurie renka įvairių pasaulio šalių monetas. Albume galėsite rinkti tiek progines kolekcines, tiek apyvartines monetas. Albumo viršelis yra iliustruotas įvair..

22.95€ Be mokesčių: 18.97€

Mini albumas monetoms „Numis"!

Mini albumas monetoms „Numis"! Itin patogus ir komfortiškas su minkštu bei pastorintu viršeliu. Šis monetų albumas turi 8 lapus į kuriuos galėsite patalpinti netgi 96 vnt. monetų.  Albumo talpa: 96 vnt. monetų. Lapų skaičius: 8 lap..

9.95€ Be mokesčių: 8.22€

Kišeninis monetų albumas!

Kišeninis monetų albumas! Idealiai tinka laikyti prekybai skirtas monetas keliaujant. Mažas bei komfortiškas, lengvai telpa į kišenę. Šis mini monetų albumas turi paminkštintą viršelį. Albumas turi 8 lapus kuriuose telpa 48 vienetai monetų. Lapų s..

5.95€ Be mokesčių: 4.92€

Kišeninis monetų albumas Coins

Kišeninis monetų albumas Coins! Šis kišeninis monetų albumas iš viso talpina net 48-ias monetas. Albume yra laminuoti 8-ni lapai, kurie pagaminti nenaudojant jokių cheminių minkštiklių galinčių pakenkti saugomoms monetoms. Kiekviename lape telpa..

9.95€ Be mokesčių: 8.22€

Albumas GRANDE „GIGANT“ (Be įmaučių)

Albumas GRANDE „GIGANT“! Aukščiausia kokybė ir komfortas, šis albumas talpina 80-šimt didelio formato „GRANDE" ir "VARIO" rūšies įmautes . Šiame „GRANDE GIGANT“ albume galėsite talpinti pašto ženklus, monetas, banknotus ir kitas vertyb..

36.95€ Be mokesčių: 30.54€

Monetų albumas „Vista“ JAV Prezidentiniams doleriams! -20%

Monetų albumas „Vista“ JAV Prezidentiniams doleriams!

Monetų albumas „Vista“ JAV Prezidentiniams doleriams! Albume yra šeši tvirti lapai prezidentinių dolerių kolekcionavimui. Šis albumas apima prezidentinių dolerių monetas nuo 2007-ųjų iki 2016-ųjų metų. Albume telpa visos išleisos ..

37.95€ 30.35€ Be mokesčių: 25.08€

Albumas GRANDE Classic (Be įmaučių)

Albumas „GRANDE Classic“ su dėklu (futliaru)! Šis albumas yra be įmaučių todėl į jį galėsite pagal poreikius prisidėti „Grande" arba „Vario" tipo įmaučių monetoms, banknotams,, atvirutėms, dokumentams ar pašto ženklams. Šis a..

29.95€ Be mokesčių: 24.75€

Albumas GRANDE Signum! (Be įmaučių)

Albumas GRANDE Signum! Šis „Grande" linijos albumas „Signum" yra su specialia vieta užrašui ant albumo nugarėlės, todėl galėsite pasižymėti surinktos ar renkamos kolekcijos kryptį ar pavadinimą. Šis albumas yra be įmaučių todėl jį..

32.95€ Be mokesčių: 27.23€

Albumas be įmaučių „Grande F“! (Be įmaučių)

Albumas „Grande F“! Itin didelio formato albumas monetoms, banknotams, dokumentams ar kitiems saugomiems daiktams. Šis albumas yra su paminkštintu, tekstūrinės, dirbtinės odos viršeliu bei turi patvarų 4-ių žiedų įmaučių susegimo mechanizmą. Albume g..

16.95€ Be mokesčių: 14.01€

Albumas holderiams „GRANDE Classic“ su dėklu!

Albumas holderiams „Grande Classic“ su dėklu! Itin tvirtas su 4-D žiedų mechanizmu, monetų albumas su 10-imčia įmaučių į kurias tilps netgi 200 vnt. holderių. Taip pat, reikalui esant, galėsite šio albumo talpą praplėsti įvairiomis papildom..

39.95€ Be mokesčių: 33.02€

Albumas monetoms holderiuose „Matrix“ (Su įmautėmis)

Albumas monetoms holderiuose „Matrix“! Itin tvirtas ir nepaprastai stilingas, juodos spalvos albumas su 5-iomis „Matrix“ tipo įmautėmis į kurias dedasi monetos esančios holderiuose. Į šias penkias įmautes tilps 60 vnt. holderių, o kadangi šis al..

29.95€ Be mokesčių: 24.75€

Albumas monetoms holderiuose „Optima“!

Albumas monetoms holderiuose „Optima“! Aukščiausios kokybės albumas monetoms sukomplektuotas su 10-čia skaidrių įmaučių holderiams. Kiekviena įmautė talpina po 12-ka holderių, todėl bazinėje komplektacijoje galėsite talpinti 120-imt monetų esanč..

27.95€ Be mokesčių: 23.10€

Albumas monetų holderiams!

Albumas monetų holderiams! Šis mėlynos spalvos albumas skirtas kolekcionuoti monetas, kurios jau sudėtos į tam skirtus holderius. Albume yra 10 tvirtų lapų, kurių kieviename telpa 20 monetų, taigi visame albume telpa 200 monetų. Šio albumo ..

18.95€ Be mokesčių: 15.66€