Florinus.lt UAB Florinus +370 616 88225 info[eta]florinus[dot]lt
Albumai be įmaučių (Susikomplektuok pats)! | FLORINUS.LT

Albumai be įmaučių (Susikomplektuok pats)!

Albumai be įmaučių (Susikomplektuok pats)!

Albumai be įmaučių (Susikomplektuok pats)! Čia rasite įvairių albumų monetoms ir banknotams kurie yra be įmaučių, todėl juos galėsite sukomplektuoti pagal individualia kolekciją ar kolekcijos kryptį atskirai įsigydami konkrečias įmautes kurias rasite prie kiekvieno albumo apačioje - susijusiuose produktuose.

Rodyti:
Rikiuoti:

Albumas Optima „Classic“! (Be įmaučių/su dėklu)

Albumas monetoms arba banknotams Optima „Classic“! Albumas yra su dirbtinės odos viršeliu bei itin patvariu albumo dėklu. Šis albumas taip pat turi tvirtą keturių žiedų mechanizmą įmautėms susegti. Šis albumas gali talpinti iki 60-ties įmau..

24.95€ Be mokesčių: 20.62€

Albumas monetoms Optima „Classic“! (Be įmaučių/be dėklo)

Albumas monetoms Optima „Classic“! (Be įmaučių/be dėklo)! Albumas yra su dirbtinės odos viršeliu bei itin patvariu albumo dėklu. Šis albumas taip pat turi tvirtą keturių žiedų mechanizmą įmautėms susegti. Šis albumas gali talpinti iki 60-ties įmaučių..

19.95€ Be mokesčių: 16.49€

Albumas Optima Easy! (Be įmaučių/be dėklo)

Albumas Optima Easy! (Be įmaučių/be dėklo) Naujas ir solidus, itin lengvas ir praktiškas Optima linijos albumas skirtas monetoms arba banknotams su gražų dirbtinės odos viršeliu. Šis albumas turi tvirtą keturių žiedų mechanizmą įmautėms susegti. Albumas g..

9.95€ Be mokesčių: 8.22€

Albumas kolekcijai Optima „F“ (Be įmaučių/su dėklu)

Aukščiausia Vokiška kokybė! Albumas Optima „F“! skirtas banknotų arba monetų kolekcijos laikymui. Albumas profesionaliems kolekcininkams yra be įmaučių, todėl įmautes galėsite susikomplektuoti pagal savo renkamą kolekciją. Šis Optima albuma..

24.95€ Be mokesčių: 20.62€

Albumas Optima „Signum“! (Be įmaučių)

Albumas Optima „Signum“! Ypatingas albumas nes ant jo nugarėlės padaryta speciali vieta užrašui, kurioje galėsite pažymėti šiame albume saugojamos kolekcijos temą ar kryptį, kad leis itin patogiai ir kokybiškai tvarkyti bei kataloguoti visą kolekciją..

27.95€ Be mokesčių: 23.10€

Itin talpus albumas Optima Classic „Gigant“!

Itin talpus albumas Optima Classic „Gigant“! Aukščiausios kokybės, klasikinis albumas monetoms arba banknotams. Šis albumas turi sustiprintą 4-D žiedų mechanizmą, todėl pasižymi itin dideliu patvarumu bei vidine talpa. Albumas yra be įmaučių, todėl jį gal..

32.95€ Be mokesčių: 27.23€

Itin talpus albumas Optima „Premium Gig“!

Itin talpus albumas Optima „Premium Gig“! Tai didžiausios talpos albumas iš visos „Optima“ albumų linijos. Į šį albumą galėsite sutalpinti maksimalų kiekį visų formatų „Optima“ įmaučių. Albumas yra itin reprezentatyvios išvaizdos, su tekstū..

32.95€ Be mokesčių: 27.23€

Odinis albumas Optima „Leder“!

Odinis albumas Optima „Leder“! Itin prabangus, aukščiausios kokybės, odinis albumas su dėklu (futliaru). Albumas yra tuščias (be įmaučių), todėl jį susikomplektuoti galėsite pagal išskirtinę savo kolekcijos kryptį. Albumas turi itin patvarų 4-rių žie..

49.95€ Be mokesčių: 41.28€

Albumas Numis „Classic“! (Be įmaučių/su dėklu) -15%

Albumas Numis „Classic“! (Be įmaučių/su dėklu)

Albumas Numis „Classic“! Albumas skirtas kolekcijoms saugoti bei kataloguoti. Šis monetų albumas turi patvarų 4-ių žiedų susegimo mechanizmą, kuris tvirtai laikys visas „Numis“ linijos įmautes banknotams ar monetoms. Šis albu..

21.95€ 18.65€ Be mokesčių: 15.41€

Rankų darbo, odinis albumas Numis „Classic“! (Be įmaučių/su dėklu)

Rankų darbo, odinis Albumas Numis „Classic“! Itin prabangus albumas su natūralios odos, rankų darbo dėklu (futliaru) ir albumo viršeliu. Idealiai tinka laikyti pilnai sukauptą kolekciją bei tobulai ir reprezentatyviai ją pateikti.Galima mak..

39.95€ Be mokesčių: 33.02€

Albumas GRANDE „GIGANT“ (Be įmaučių)

Albumas GRANDE „GIGANT“! Aukščiausia kokybė ir komfortas, šis albumas talpina 80-šimt didelio formato „GRANDE" ir "VARIO" rūšies įmautes . Šiame „GRANDE GIGANT“ albume galėsite talpinti pašto ženklus, monetas, banknotus ir kitas vertyb..

36.95€ Be mokesčių: 30.54€

Albumas GRANDE Classic (Be įmaučių)

Albumas „GRANDE Classic“ su dėklu (futliaru)! Šis albumas yra be įmaučių todėl į jį galėsite pagal poreikius prisidėti „Grande" arba „Vario" tipo įmaučių monetoms, banknotams,, atvirutėms, dokumentams ar pašto ženklams. Šis a..

29.95€ Be mokesčių: 24.75€

Albumas GRANDE Signum! (Be įmaučių)

Albumas GRANDE Signum! Šis „Grande" linijos albumas „Signum" yra su specialia vieta užrašui ant albumo nugarėlės, todėl galėsite pasižymėti surinktos ar renkamos kolekcijos kryptį ar pavadinimą. Šis albumas yra be įmaučių todėl jį..

32.95€ Be mokesčių: 27.23€

Albumas be įmaučių „Grande F“! (Be įmaučių)

Albumas „Grande F“! Itin didelio formato albumas monetoms, banknotams, dokumentams ar kitiems saugomiems daiktams. Šis albumas yra su paminkštintu, tekstūrinės, dirbtinės odos viršeliu bei turi patvarų 4-ių žiedų įmaučių susegimo mechanizmą. Albume g..

16.95€ Be mokesčių: 14.01€

Albumas Vario „Classic gigant" (Be įmaučių)

Albumas Vario „Classic gigant"! Aukščiausios kokybės, ekstra talpos albumas į kurį galėsite patalpinti iki 80-ties vienetų Vario įmaučių. Šis Vario linijos albumas turi dėklą ir pasižymi tvirtumu bei aukščiausios kokybės 4-D žiedų mechanizmą. ..

34.95€ Be mokesčių: 28.89€

Albumas Lighthouse Excellent De!

Albumas Lighthouse Excellent De! Aukščiausios klasės albumas SF ir LB filateliniams lapams. Albumas turi 13-os žiedų mechanizma, kurie itin saugiai ir kokybiškai susega kiekvieną lapą. Šis albumas gali talpinti iki 100-to vnt. iliustruotu ir kitų LB filat..

44.95€ Be mokesčių: 37.15€

Albumas Vario Classic!

Albumas Vario Classic! Klasikiniu žiedinių segtuvų Vario albumas be įmaučių, todėl jis idealiai pritaikomas profesionaliai kolekcijai ir jos krypčiai. Šis Vario albumas turi itin platų skirtingų įmaučių pasirinkimą kurių dėka lengvai jos pritaikomos ..

26.95€ Be mokesčių: 22.28€

Albumas Vario Gigant! (Be įmaučių)

Albumas Vario Gigant! Itin tvirtas, turintis keturių žiedų įmaučių susegimo mechanizmą, dėklą bei paminkštintą viršelį. Šiame albume galima talpinti net 80-imt vienetų įmaučių banknotams, obligacijoms ar kitiems dokumentams. Šis albumas yra be įmauči..

34.95€ Be mokesčių: 28.89€

Folio Albumas banknotams!

Folio albumas banknotams! Idealus albumas banknotų kolekcijai, į šį albumą galėsite sudėti net ir pačio didžiausio formato banknotus, o taip pat vertybinius lakštus, dokumentus ar kitas kolekcionuojamas vertybes. Albumas pasižymi išskirtiniu reprezen..

44.95€ Be mokesčių: 37.15€

Florinus.lt dovanų kuponas! -0%

Florinus.lt dovanų kuponas!

Florinus.lt dovanų kuponas! Jeigu iš daugybės mūsų pasiūlymų tiesiog neišsirenkate ką padovanoti draugui ar artimam žmogui, tuomet dovanų kuponas bus pati geriausia dovana kuri  tikrai nudžiugins kiekvieną. Su šiuo dovanų kuponu bus galima įsigy..

10.00€ 9.99€ Be mokesčių: 9.99€