Florinus.lt UAB Florinus +370 616 88225 info[eta]florinus[dot]lt
Įmautės monetoms ir banknotams! | FLORINUS.LT

Įmautės monetoms ir banknotams!

Įmautės monetoms ir banknotams!

Įmautės monetoms ir banknotams! Florinus.lt pateikia, aukščiausios kokybės banknotų bei monetų įmautes. Turimų kolekcinių vertybių tinkamas laikymas, apsauga ir priežiūra garantuoja jų išliekamąją vertę, kokybę bei puikų kolekcijos pateikimą ir reprezentaciją. Įvairios įmautės monetoms ir banknotams segasi į atitinkamus monetų albumus. Čionai pateikiamos specialios įmautės monetoms ir banknotams, atskiros įmautės holderiams bei įmautės kapsulėms, kurias be vargo galėsite pritaikyti savo turimiems albumams, o Jūsų kolekcija bus saugi ir tinkamai prižiūrėta. Visos pateikiamos banknotų, holderių, kapsulių ir monetų įmautės yra pagamintos be cheminių priemaišų ar priedų kurie galėtų pakenkti ar sukelti cheminę reakciją (koroziją, oksidaciją) sąlytije su Jūsų saugomomis vertybėmis.

Rodyti:
Rikiuoti:

Įmautės monetoms „Numis“!

Įmautės monetoms „Numis“!. Įmautės „Numis“ skirtos monetų kolekcionavimui, talpinimui, katalogavimui bei saugojimui. Kiekvienoje įmautėje atsižvelgiant į jos pobūdį telpa skirtingas skaičius monetų. Šios monetų įmautės yra praktiškos ir pasižymi..

1.39€ Be mokesčių: 1.15€

Įmautės monetoms „Optima“!

Įmautės monetoms „Optima“! Itin patogios, praktiškos ir talpios, aukščiausios kokybės įmautės pagamintos be cheminių rūgščių ir minkštiklių kurie galėtų kaip nors pakenkti saugomoms euro ir kitoms monetoms. Monetos esančios šiose įmautėse bus apsaugotos n..

1.39€ Be mokesčių: 1.15€

Įmautės holderiams „Grande“!

Įmautės holderiams „Grande“! Įmautės į kurias dedasi monetų holderiai. Vienoje „Grande“ įmautėje telpa 20-imt monetų holderių. Aukščiausia kokybė, pagaminta be cheminių minkštiklių ar rūgščių, kurios galėtų pakenkti saugomoms vertybėms. Šios „Gr..

1.39€ Be mokesčių: 1.15€

Įmautės euro rinkiniams ir 2 eur monetoms „Vista“!

Įmautės euro rinkiniams ir 2 eur monetoms „Vista“! Šios Vista linijos įmautės euro monetoms pritaikytos specialiai Vista ir Optima albumų linijai. Kiekvienoje įmautėje telpa po du pilnus euro monetų rinkinius (setus) nuo 1 cento iki 2 eurų, įmautėse prita..

2.98€ Be mokesčių: 2.46€

Įmautės monetų holderiams Matrix!

Įmautės monetų holderiams Matrix! Aukščiausios kokybės, juodos, „Matrix" įmautės holderiams. Šios įmautės pagamintos iš tvirto kartono ir gali talpinti 12-ka holderių (50 x 50 mm.). Itin patraukli išvaizda, idealiai pritaikyti juo..

2.15€ Be mokesčių: 1.78€

Įmautės monetoms kapsulėse „Encap“!

Įmautės monetoms kapsulėse „Encap“! Šios įmautės pritaikytos specialiai monetų kapsulėms, sertifikuotoms monetoms ir kamštelių kolekcijoms. Šios įmautės pagamintos iš itin aukštos kokybės plastiko, be cheminių priemaišų galinčių pakenkti sa..

2.48€ Be mokesčių: 2.05€

Įmautės vienam euro monetų rinkiniui!

Įmautės vienam euro monetų rinkiniui! Itin komfortiškos bei kokybiškos įmautės vienam euro monetų rinkiniui, kurį galėsite dar papuošti valstybės vėliavėle. Šios įmautės monetoms idealiai tinka sudėti vieną bet kurios šalies euro monetų rinkinį nuo vieno ..

0.19€ Be mokesčių: 0.16€

Įmautės banknotams „Optima“!

Įmautės banknotams „Optima“! Aukščiausios kokybės įmautės banknotams. Optima įmautės banknotams sukurtos pagal naujausias technologijas, todėl šios įmautės yra be cheminių minkštiklių ir rugščių kurie galėtų kaip nors pakenkti saugomiems eksponatams...

0.65€ Be mokesčių: 0.54€

Įmautės banknotams „Numis“!

Įmautės banknotams „Numis“. Įmautės „Numis“ skirtos banknotų talpinimui. Šios banknotų įmautės yra praktiškos bei pasižymi itin aukšta kokybe. Įmautės banknotams segasi į albumus monetoms „Numis“.   Išmatavimai: 193 mm. x 217 mm. V..

0.69€ Be mokesčių: 0.57€

Įmautės „Grande“!

Įmautės „Grande“! Įmautės idealiai tinkamos didesnio formato banknotams, o taip pat atvirutėms ir kitiems eksponatams. Įmautės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų be cheminių minkštiklių ir rūgščių kurios galėtų kaip nors pakenkti saugomiems ekspo..

1.09€ Be mokesčių: 0.90€

Įmautės Vario (Skaidrios)!

Įmautės Vario (Skaidrios)! Aukščiausios kokybės įmautės banknotams, pašto ženklams ir atvirutėms. Vario įmautės pagamintos be jokių cheminių rugščių ir minkštiklių, todėl saugomi eksponatai bus saugus nuo cheminių pažeidimų. Šios įmautės tinkamos visiems ..

0.99€ Be mokesčių: 0.82€

Folio įmautės!

Folio įmautės! Pačios aukščiausios kokybės, skaidraus plastiko Folio linijos įmautės banknotams, JAV juridiniams "Legal" dokumentams, sertifikatams ir kitiems istoriniams dokumentams. Šios įmautės pasižymi kristaliniu skaidrumu ir yra pagamintos nena..

1.98€ Be mokesčių: 1.64€

Įmautės vienam banknotui „Premium"!

Įmautės vienam banknotui „Premium"! Pačios aukščiausios kokybės įmautės banknotams. Šios įmautės banknotams pasižymi išskirtiniu standumu bei komfortu. Pagamintos be cheminių minkštiklių kurie galėtu pažeisti saugomą banknotą.  Gamintojas:&nb..

0.55€ Be mokesčių: 0.46€

Įmautės vienam banknotui „Basic"!

Įmautės vienam banknotui „Basic"! Šios įmautės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagu į jas lengvai įdėsite ir išimsite banknotą, taip jį apsaugosite nuo susiglamžymo ir kitokių pažeidimų. Į šias įmautes banknot..

0.15€ Be mokesčių: 0.12€

Ypatingai tvirta Optima formato įmautė!

Ypatingai tvirta Optima formato įmautė! Ši itin tvirta, juodo pagrindo įmautė skirta didesnės apimties eksponatų saugojimui. Šios įmautės susegimo skylutės sustiprintos metalinėmis kniedėmis ir idealiai tinka visiems Optima linijos albumams. Įmautėje..

3.47€ Be mokesčių: 2.87€

Plėšoma įmautė monetoms!

Atskiriama įmautė monetoms! Monetų įmautė kurią galima atskirti į penkias dalis, o į kiekvieną dalį dėti po dvi monetas arba monetą ir detalią informaciją apie ją. Kiekviena įmautė turi ir specialius popierinius lapukus informacijos užrašymui. Įmautė..

0.67€ Be mokesčių: 0.55€

Tarpiniai lapai įmautėms Optima!

Tarpiniai lapai įmautėms Optima! Šie viniliniai skiriamieji lapai dedami tarp monetų arba banknotų įmaučių. Šis skirtukas skirtas vizualiniam ir estetiniam monetų ar banknotų įmaučių atskirimui jų saugojimo albumuose. Vienetų skaičius pa..

0.39€ Be mokesčių: 0.32€

Tarpiniai lapai (Skirtukai) įmautėms „OPTIMA“

Tarpiniai lapai (skirtukai) įmautėms „OPTIMA“! Šie lapai segami į monetų albumus tarp įmaučių (atskiria įmautes vieną nuo kitos). Šie tarpiniai lapai pasižymi tuom, kad su jais galima itin lengvai kataloguoti turimą kolekciją, nes..

0.39€ Be mokesčių: 0.32€

Plastikiniai skirtukai „Grande" įmautėms!

Plastikiniai skirtukai (tarpiniai lapai) „Grande" įmautėms! Šie skirtukai tinka visiems Grande linijos albumams. Šie skirtukai (tarpiniai lapai) skirti vizualiniam įmaučių atskirimui jų išryškinimui bei apsaugai nuo susibraižymo ir trinties. Spalva: ..

0.69€ Be mokesčių: 0.57€

Tarpiniai lapai (skirtukai) įmautėms „Matrix“

Tarpiniai lapai (skirtukai) įmautėms „Matrix“! Su šiais tarpiniais lapais ne tik atskirsite įmautes, bet ant šių lapų galėsite užrašyti ir svarbią monetų informaciją pav. nukaldinimo metus, valstybę ir etc. Aukščiausia kokybė, šie lapai puikiai ..

0.59€ Be mokesčių: 0.49€

Vario tarpiniai lapai įmautėms!

Vario tarpiniai lapai įmautėms! Šie itin reprezentatyvūs, viniliniai tarpiniai lapai dedami tarp Visų vario linijos įmaučių. Šie tarpiniai lapai skirtį vizualiniam ir estetiniam monetų, banknotų, atviručių, pašto ženklų ..

0.59€ Be mokesčių: 0.49€

Tarpiniai lapai Encap įmautėms!

Tarpiniai lapai Encap įmautėms! Specialūs skirtukai (tarpiniai lapai) „Encap" tipo įmautėms vienai nuo kitos atskirti, bei kolekcijai suteikti gražų, estetinį vaizdą.Vienetų skaičius pakuotėje: 1 vnt.Spalva: Juoda/Balta.Pagaminta: Vokietijoje.Gamintojas: ..

0.59€ Be mokesčių: 0.49€

Tarpiniai lapai Folio įmautėms

Tarpiniai lapai Folio įmautėms! Aukščiausios kokybės, tarpiniai lapai sukurti Folio linijos banknotų, sertifikatų ir kitų istorinių dokumentų įmautėms. Šie juodos spalvos tarpiniai lapai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų nenaudojant cheminių..

1.57€ Be mokesčių: 1.30€

Iliustruoti tarpiniai lapai „OPTIMA“ eurų albumams!

Iliustruoti tarpiniai lapai „OPTIMA“ eurų albumams! Iliustruoti, skiriamieji, lapai „OPTIMA“ linijos euro monetų albumams. Lapuose yra visų senųjų euro zonos šalių eurų ilistracijos nuo 1 ct. iki 2€. Lapuose pavaizduotos visų šalių monetos kurios prisijun..

8.95€ Be mokesčių: 7.40€

Tarpiniai lapai Numis įmautėms!

Tarpiniai lapai Numis įmautėms! Aukščiausios kokybės juodos ir baltos spalvos tarpiniai lapai monetų ir banknotų Numis linijos įmautėms. Šie tarpiniai lapai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, o taip pat jų dėka turima kolekcija žiūrėsis itin graž..

0.39€ Be mokesčių: 0.32€