• Jūsų prekšelis tuščias!

1/2 oz. Britannia 2007 Didžioji Britanija auksinė moneta!
Laikinai neturime

1/2 oz. Britannia 2007 Didžioji Britanija auksinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 499
  • Gamintojas: British Royal Mint
  • Prekės kodas: 950930
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 622.37€ / Gramo kaina: 40.02
  • Supirkimo kaina: 570.98
1/2 oz. Britannia Didžioji Britanija auksinė moneta!
Nominalas: 50 svarų.
Monetos kokybė: BU (Briliant uncirculated).
Metalas: AUKSAS.
Monetos nukaldinimo metai: 2007.
Praba: 916.7
Gryno aukso kiekis monetoje: 1/2 oz. (15.550 g.)
Bendras monetos svoris: 17.025 g.
Skersmuo: 27.00 mm.
Kalykla: British Royal Mint.
Kilmės šalis: Didžioji Britanija.

Reversas: Monetos reverse vaizduojama sėdinti Britanija, rankoje laikanti Neptūno lazdą. Ją saugo skydas su Didžiosios Britanijos vėliava ir šalia jos kojų gulintis liūtas. Monetos viršuje, kairėje pusėje, puslankiu iškaltas aukso kiekis monetoje "HALF OUNCE FINE GOLD." ir monetos pavadinimas "BRITANNIA", o apačioje - nukaldinimo metai "2007". 
Aversas: Monetos averse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, aplink iškalti žodžiai "ELIZABETH II D G REG FID DEF" bei monetos nominalas "50 POUNDS". Žemiau karalienės atvaizdo iškalti monetos dizainerio inicialai IRB (Jano Rank - Broadley).
Briauna: Rantuota.

Apie moneta: Britannia auksinės monetos kaldinamos nuo 1987 metų. Ši auksinė moneta išleista Didžiosios Britanijos Karališkosios monetų kalyklos, kaip atsvara ir varžovė populiariajai Krugerrand aukso monetai. Iš pradžių ši moneta buvo kaldinama iš 22 karatų (.917) prabos, tačiau nuo 2013 metų jos kaldinamos vien tik iš gryno 24 karatų (.9999) prabos aukso. Dėl savo išskirtinumo, išskirtinės kokybės bei aukso grynumo ši moneta yra pripažinta tarptautiniu mastu ir yra ypač populiari, mėgiama bei vertinama tarp viso pasaulio investuotojų bei kolekcionierių.

Kodėl verta investuoti į Britannia auksinę monetą:
Tai yra ypač puikus pasirinkimas tiems, kurie nori dalį kapitalo, santaupų ar pensijos fondo investuoti į ilgalaikę investicija fiziniu auksu. Ši moneta, kaip oficiali ir teisėta atsiskaitymo priemonė yra patvirtinta Didžiosios Britanijos vyriausybės. Didžiosios Britanijos monetos šiandien yra vienos iš populiariausių monetų visame pasaulyje, todėl jos yra itin likvidžios, o taip pat vertinamos ir tarp kolekcionierių, todėl ilgalaikėje perspektyvoje monetos vertė kils ne tik dėl aukso bet ir kaip numizmatinė vertybė. Moneta kaldinama iš 24 karatų aukso (.9999), o auksas yra atsparus pinigų nuvertėjimui - infliacijai, todėl ši moneta išsaugos kapitalą bei bus likvidi net ir krizės atvėju.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės