• Jūsų prekšelis tuščias!

Produkto tiekimas laikinai sustabdytas
1/2 oz. Kengūra Australija Aukso grynuolis (Mix metai)!
Laikinai neturime

1/2 oz. Kengūra Australija Aukso grynuolis (Mix metai)!

  • Peržiūrėtas: 2071
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 950929
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 810.98€ / Gramo kaina: 52.15
  • Supirkimo kaina: 746.08
1/2 oz. Kengūra Australija Aukso grynuolis (Mix metai)!
Nominalas: 50 dolerių.
Tiražas: 100 000 vnt.
Monetos kokybė: BU (Brilliant Uncirculated).
Metalas: AUKSAS.
Praba: .9999
Gryno aukso kiekis monetoje: 1/2 oz. (15.55 g.)
Skersmuo: 25.10 mm.
Briauna: 2.2 mm.
Kalykla: Perth Mint Australia.
Kilmės šalis: Australija.
Supakavimas: Originali kapsulė.

Reversas: Monetos reverse vaizduojama šuoliuojanti kengūra. Viršuje iškalti žodžiai "AUSTRALIAN KANGAROO". Ties viduriu, kairėje arba dešinėje pusėje įkalta raidelė "P" reiškianti Australijos Perth Mint monetų kalyklą. Monetos apačioje iškaltas monetos svoris ir gryno aukso kiekis monetoje "1/2 oz 9999 GOLD".
Aversas: Monetos averse pavaizduotas karalienės Elžbietos II atvaizdas (Australijoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią jos didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Australijos karalienė). Viršuje iškalti žodžiai "ELIZABETH II" ir valstybės pavadinimas "AUSTRALIA", monetos apačioje iškaltas nominalas "50 DOLLARS" ir monetos nukaldinimo metai. Karalienės atvaizdo kairėje pusėje iškalti monetos dizainerio inicialai IRB (Jano Rank - Broadley).

Apie monetą: Kiekvienais metais ši moneta nukaldinama su vis kitokiu Kengūros atvaizdu. Šioje Australijos auksinės Kengūros monetoje yra 99,99% gryno aukso, todėl dar šitai monetai jau nuo seno yra prigijęs "Aukso grynuolio" pavadinimas. Ši moneta yra nukaldinta vien tik iš gryno aukso kuriame nėra kitų metalų priemaišų. Ši gryno aukso moneta yra oficiali atsiskaitymo priemonė Australijoje. Australijoje gryno aukso monetos pradėtos kaldinti 1987 metų, tačiau nuo 1989 m. buvo pakeistas jų atvaizdas ir pradėti kaldinti šie Aukso grynuoliai su Kengūros atvaizdu.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!