• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 g. Klevo lapas Kanada auksinė moneta (Sertifikuota pakuotė)!
Laikinai neturime

1 g. Klevo lapas Kanada auksinė moneta (Sertifikuota pakuotė)!

  • Peržiūrėtas: 10785
  • Gamintojas: Royal Canadian Mint
  • Prekės kodas: 919094
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 67.46€
Perkant 5+ 66.96€
Perkant 15+ 65.46€
Perkant 25+ 64.46€
  • Supirkimo kaina: 49.46
1 g. Klevo lapas Kanada auksinė moneta (Sertifikuota pakuotė)!
Nominalas: 50 centų
Išleidimo metai: Atsitiktiniai.
Monetos kokybė: BU (Brilliant Uncirculated).
Metalas: AUKSAS.
Praba: .9999
Grynoji aukso masė: 1 g.
Skersmuo: 8 mm.
Kalykla: Kanados Karališkoji monetų kalykla.
Kilmės šalis: Kanada.

Reversas: Sertifikato viršuje užrašytas kalyklos pavadinimas "ROYAL CANADIAN MINT" (liet. Kanados Karališkoji monetų kalykla), o sertifikato apačioje taip pat kalyklos pavadinimas prancūzų kalba "MONNAIE ROYALE CANADIENNE". Pačios sertifikuotos monetos reverso kompoziciją sudaro nacionalinis Kanados simbolis - Klevo lapas virš kurio iškaltas valstybės pavadinimas "CANADA", iš abiejų klevo lapo pusių iškalta monetos aukso grynumo praba "9999". Monetos apačioje iškaltas svoris ir aukso grynumas "FINE GOLD 1 g OR PUR" (liet. Grynas auksas 1 gramas).
Aversas: Sertifikato reverso viršuje parašytas monetos svoris ir aukso grynumo praba "1 g 9999 FINE GOLD". sertifikato apačioje taip pat monetos svoris bei aukso praba "1 g OR PUR", kiek žemiau unikalus sertifikato numeris. Pačios monetos averse vaizduojama karalienė Elžbieta II (Kanadoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią Jos Didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Kanados monarchė). Monetos viršuje iškaltas karalienės vardas "ELIZABETH II", o apačioje nominalas ir monetos nukaldinimo metai "50 CENTS".

Apie pakuotę: Monetos nominalas 50 CAD (50 Kanados dolerio centų), moneta nukaldinta iš 999,9 prabos gryno aukso. Ši 1 gramo auksinė Klevo lapo moneta yra sertifikuotoje pakuotėje, o kiekvienos monetos sertifikatas turi savo unikalų numeri.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės