• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 kg Koala 2019 Australija sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

1 kg Koala 2019 Australija sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 6537
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 879934
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 818.03€ / Gramo kaina: 0.82
  • Supirkimo kaina: 688.03
1 kg Koala 2019 Australija sidabrinė moneta!
Nominalas: 30 dolerių.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji sidabro masė: 1 kg (32.151 oz.).
Skersmuo: 101 mm.
Briauna: 14.60 mm.
Kompanija: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetos centre vaizduojama ant Eukalipto medžio šakos, po lapais sėdinti Koala. Viršuje iškalti žodžiai "AUSTRALIAN KOALA", o apačioje iškalta monetos nukaldinimo metai "2019", svoris "1 KILO" ir sidabro grynumas "9999 SILVER".
Aversas: Monetos averse vaizduojama karalienė Elžbieta II pasidabinusi karoliais (Australijoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią jos didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Australijos karalienė). Aplink karalienės atvaizdą iškalti žodžiai "ELIZABETH II" ir valstybės pavadinimas "AUSTRALIA", apačioje iškaltas monetos nominalas "30 DOLLARS". Žemiau karalienės atvaizdo iškalti dizainerio inicialai "JC" (Jody Clark). Kairėje puseje ties viduriu iškalta raidė "P", kuri yra Australijos The Perth Mint kalyklos ženklas.

Apie monetą: Nuo pat 2007 metų kasmet Australijos Perth Mint nacionalinė monetų kalykla nukaldina 1 kilogramo sidabrinė Koalos moneta su vis kitokiu reverso atvaizdu. Tai itin populiari moneta idealiai tinkanti tiek kaip investicija į sidabrą tiek, kaip unikali dovana.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į gamintojo (The Perth Mint) kieto plastiko kapsulę.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO