• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Naujas pasiūlymas!
1 oz. Amerikos Erelis "Žemės stichija" (Art of color collection) spalvota 1 dolerio sidabrinė moneta!

1 oz. Amerikos Erelis "Žemės stichija" (Art of color collection) spalvota 1 dolerio sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 140
  • Gamintojas: United States Mint
  • Prekės kodas: 885463
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 13
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 91.86€ / Gramo kaina: 2.95
Perkant 2+ 88.86€
Perkant 5+ 85.86€
Perkant 10+ 82.86€
  • Supirkimo kaina: 21.86
1 oz. Amerikos Erelis "Žemės stichija" (Art of color collection) spalvota 1 dolerio sidabrinė moneta!
Nominalas: 1 doleris.
Tiražas: 500 vnt.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .999
Grynoji sidabro masė: 1 oz. (31.10 g.)
Skersmuo: 40.60 mm.
Monetos kokybė: BU (Brilliant Uncirculated).
Gamintojas: West Point Mint.
Kilmės šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos.

Aversas: Monetos averse vaizduojama į priekį einanti Laisvės statula, apsigaubusi Amerikos vėliava ir kairėje rankoje nešanti lauro ir ąžuolo medžio šakeles. Monetos fone spalvotai yra pavaizduota dykumos ir žolės vaizdai iliustruojantys žemės tema monetoje. Viršutinėje monetos dalyje iškaltas žodis "LIBERTY", apačioje nukaldinimo metai "2020", kairėje pusėje iškalti žodžiai "IN GOD WE TRUST", o dešinėje pusėje pavaizduota tekanti saulė. Šis monetos atvaizdas yra laikomas vienas iš geriausių ir sėkmingiausių averso atvaizdų pavaizduotų ant JAV monetos.
Reversas: Vaizduojamas Jungtinių Amerikos Valstijų simbolis - baltasis erelis už skydo, dešinėje kojoje laikantis alyvmedžio šakelę, kairėje - lanko strėles. Savo snape erelis laiko juostą su užrašu "E PLURIBUS UNUM". Virš Erelio iškalta trylika žvaigždučių, simbolizuojančių JAV kolonijas kurios 1776 metais kartu su JAV paskelbė nepriklausomybę nuo Didžiosios Britanijos. Viršutinėje monetos dalyje iškalti žodžiai "UNITED STATES OF AMERICA", o apatinėje dalyje iškaltas monetos svoris "1 OZ.", praba "FINE SILVER" ir nominalas "ONE DOLLAR". Apačioje, dešinėje pusėje pavaizduotas monetos kalyklos ženklas "W" (West Point Mint).

Apie monetą: Ši moneta kaldinama nuo 1986 m. ir yra tapusi pati populiariausia ir žinomiausia investicinio sidabro, kolekcinė moneta pasaulyje. Einančios laisvės statulos (Walking Liberty) atvaizdas tarp 1916 ir 1947 m. buvo vaizduojamas ant JAV sidabrinės 50 centų monetos. Šios einančios Laisvės statulos atvaizdo autorius yra Amerikos ir Vokietijos skulptorius Adolph A.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės