• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Armiliarinė 2015 Kuko salos auksinė moneta Valcambi!

1 oz. Armiliarinė 2015 Kuko salos auksinė moneta Valcambi!

  • Peržiūrėtas: 10235
  • Gamintojas: Valcambi
  • Prekės kodas: 988788
  • Florinus ačiū taškai: 2
  • Sandelio likutis: 7
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 1,938.31€ / Gramo kaina: 62.32
  • Supirkimo kaina: 1553.69
1 oz. Armillary 2015 Kuko salos auksinė moneta Valcambi!
Nominalas: 100 dolerių.
Metalas: AUKSAS
Praba: .9999
Grynoji aukso masė: 1 oz. (31.10 g.).
Diametras: 55 mm.
Storis: 0.85 mm.
Kalykla: Valcambi.

Aversas: Moneta sudaro keturi idealios formos koncentriniai žiedai, ant kiekvieno iš jų iškaltas valstybės pavadinimas "COOC ISLANDS", monetos nukaldinimo metai "2015", gryno aukso svoris kiekviename žiede "1/4 oz", aukso praba "999,9", nominalas "$ 25" ir Kuko salų monarchės "ELIZABETH II" vardas bei jos atvaizdas (Kuko salose galioja konstitucinė monarchija, todėl Didžiosios Britanijos monarchas yra ir Kuko salų valstybės karalius).
Reversas: Per visą monetos reversą, apimant visus keturis žiedus yra iškaltas "Valcambi" įmonės pavadinimas.

Supakavimas: Sertifikuota, sandari pakuotė.

Apie monetą: Šios Armiliarinės monetos pavadinimas kilo nuo Armiliarinės sferos - astronominio instrumento, atspindinčio dangaus kūnų sferų išsidėstymą ir leidžiančio nustatyti ekvatorines arba ekliptines dangaus kūnų koordinates. Moneta sudaryta iš keturių vienodo "1/4 oz." svorio gryno aukso žiedų, o visų keturių žiedų bendras svoris yra 1 oz. (31.10 g.) gryno aukso. Iš pirmo žvilgsnio ši, 1 uncijos auksinė moneta atrodo kaip ir daugelis kitų, tačiau išėmus ją iš sertifikuotos pakuotės, moneta gali būti išskleista į nepaprasto grožio formą, primenančią - Armiliarinę dangaus sferą. Kaldinant šią išskirtinę aukso monetą jai pritaikyta "Valcambi" CombiBar™ technologija, kas reiškia, kad kiekvienas monetos žiedas gali būti atskiriamas ir ši moneta gali būti padalijama į keturias atskiras, idealių linijų ir svorio dalis.

Šveicarijos įmonė "Valcambi" pasaulyje yra žinoma kaip aukščiausios kokybės aukso gaminių gamintoja ir tiekėja. Ši, 1 oz. auksinė "Kuko salų" Armiliarinė moneta atspindi aukščiausia meistriškumą, o jos kalyboje buvo naudojamos naujausios technologijos. Aukščiausios kokybės grynas aukas, meistrų preciziškumas, Valcambi kompanijai leido sukurti šią Avangardinę monetą.*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO