• Jūsų prekšelis tuščias!

1 oz. Drakonas 2018 Australija auksinė moneta (Stačiakampė)!
Laikinai neturime

1 oz. Drakonas 2018 Australija auksinė moneta (Stačiakampė)!

  • Peržiūrėtas: 9354
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 992032
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 1,197.10€
  • Supirkimo kaina: 1137.93
1 oz. Drakonas 2018 Australija auksinė moneta (Stačiakampė)!
Nominalas: 100 dolerių.
Tiražas: 25 000 vnt.
Metalas: AUKSAS
Praba: .9999
Grynoji aukso masė: 1 oz. (31.10 g.).
Kokybė: BU (Brilliant Uncirculated).
Diametras: 41.60 mm.
Storis: 2.40 mm.
Kalykla: Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Šioje unikalaus dizaino stačiakampėje Australijos monetoje vaizduojamas įspūdingo grožio Kinijos Drakonas. Monetos dešinėje pusėje įkalta raidelė "P" reiškianti Australijos nacionalinės monetų kalyklos Perth Mint ženklą.
Aversas: Monetos averse vaizduojama Karalienė Elžbieta monetos viršuje iškaltas užrašas ELIZABETH II, kiek žemiau valstybės pavadinimas AUSTRALIA bei monetos svoris ir aukso grynumas 1 OZ 9999 Au, o apačioje iškaltas monetos nominalas 100 DOLLARS bei monetos nukaldinimo metai 2018.

Supakavimas: Moneta supakuota kieto plastiko kapsulėje.

Apie monetą: Australijos Perth Mint monetų kalyklos auksinė stačiakampio formos moneta vaizduojanti rytų Drakoną. Kinų kultūroje drakonas garbinamas kaip dieviškoji mitinė butybė, kuri yra galios, jėgos ir sėkmės simbolis, o taip pat manoma, kad Drakonas turi mistinę galią išpildyti žmonių norus, o taip pat pritraukia valdžią, klestėjimą ir sėkmę. Drakonas mitologijoje dažnai vaizduojamas su šviesos ar liepsnojančiu perlu. Taip, pat tikima, kad drakonai yra vandens ir orų valdytojai. Šis legendinis Kinijos drakonas be abejonės yra vienas iš labiausiai žinomų Kinijos kultūros simbolių visame pasaulyje. Tai 100 dolerių gryno 99.99% aukso 1 oz. moneta, kurios tiražas vos 25 000 vnt., ši auksinė Drakono moneta yra oficiali ir patvirtinta mokėjimo priemonė Australijoje.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO