• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Buivolas (Buffalo) JAV auksinė moneta (Mix metai)!

1 oz. Buivolas (Buffalo) JAV auksinė moneta (Mix metai)!

  • Peržiūrėtas: 30632
  • Gamintojas: United States Mint
  • Prekės kodas: K997779
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 2
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 1,753.67€
Perkant 2+ 1,750.59€
Perkant 5+ 1,745.98€
Perkant 10+ 1,738.29€
Perkant 20+ 1,732.13€
  • Supirkimo kaina: 1538.31
1 oz. Buivolas (Buffalo) JAV auksinė moneta (Mix metai)!
Nominalas: 50 dolerių.
Monetos kokybė: BU (Briliant uncirculated).
Metalas: AUKSAS.
Praba: .9999
Gryno aukso masė: 1 oz. (31.10 g.)
Monetos svoris: 31.106 g.
Skersmuo: 32,7 mm.
Briauna: 2,95 mm.
Kalykla: United States Mint.
Kilmės šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos.

Aversas: Monetos averse vaizduojamas Indėnas savo šukuoseną papuošes plunksna, dešinėje monetos pusėje iškaltas žodis "LIBERTY" (liet. Laisvė), monetos apačioje, kairėje pusėje iškalti monetos nukaldinimo metai.
Reversas: Monetos reverse vaizduojamas Amerikos prerijų simbolis - Buivolas. Tai yra vizualaus bizono vardu "Juodasis Deimantas" atvaizdas gyvenusio 1900-ųjų pradžioje Niujorko centrinio parko zoologijos sodelyje. Virš Buivolo iškalti žodžiai "UNITED STATES OF AMERICA" (liet. Jungtinės Amerikos Valstijos), kiek žemiau mažesnėmis raidelėmis iškalti lotyniški žodžiai "E PLURIBUS UNUM" (iš lot. Vienintelė iš daugelio), monetos dešinėje, apačioje iškalta "IN GOD WE TRUST" (liet. Dievu mes tikime), taip pat apačioje iškaltas monetos nominalas "$50", masė ir aukso praba "1 OZ. .9999 FINE GOLD".

Apie monetą: Ši moneta skirta Amerikos indėnams ir jų ypač vertintam gyvūnui - Buivolui. Abu šie motyvai unikaliai įkūnija Šiaurės Amerikos prerijų dvasią, laisvę ir jų paprastumą. Monetos dizainas sukurtas garsaus skulptoriaus Erl Freizer (1876 - 1953). Moneta simbolizuoja ir pažymi Šiaurės Amerikos paveldą ir laisvės išraišką. Ši moneta 2005 metais patvirtinta Jungtinių Amerikos Valstijų Kongreso ir kaldinama nuo 2006 m. Moneta yra oficiali JAV valiuta ir patvirtinta valstybinė atsiskaitymo priemonė.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Kodėl verta investuoti į 1 oz. Buivolo (Buffalo) auksinę monetą?
1. 1 oz. Amerikos Buivolo moneta, kaldinama vien iš gryno .9999 prabos aukso, todėl moneta yra tvirtai surišta su pasauline aukso birža ir pasižymi ypatingai dideliu likvidumu.
2. Tai viena naujausių Jungtinių Amerikos Valstijų Kongreso patvirtinta oficiali atsiskaitymo priemonė. Ši moneta 2005 m. patvirtinta JAV Kongreso, o jau nuo 2006 m. pradėta kaldinti ir iki dabar jau yra tapusi viena populiariausių bei labiausiai vertinamų investicinių gryno aukso monetų pasaylyje.
3. Taupymo ekvivalentas - Buffalo auksinės monetos yra idealus pasirinkimas kiekvienam investuotojui norinčiam ilgalaikės ir stabilios investicijos į tauriuosius metalus.
4. Investicinio portfelio diversifikavimas - šios auksinės monetos yra puikus būdas diversifikuoti savo investicijas. Aukso monetos žema koreliacija lyginant su kitu finansiniu turtu pilnai apdraudžia investicinį portfelį nuo įvairių rinkos rizikų.

*UAB "Florinus" turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO