• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Germania Alegorijos 2019 sidabrinė moneta!

1 oz. Germania Alegorijos 2019 sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 2534
  • Prekės kodas: 819712
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 6
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 111.45€ / Gramo kaina: 3.58
  • Supirkimo kaina: 21.45
1 oz. Germania Alegorijos 2019 sidabrinė moneta!
Nominalas: 5 markės.
Monetos kokybė: BU (Brilliant Uncirculated).
Metalas: Sidabras
Praba: .9999
Gryno sidabro kiekis monetoje: 1 oz. (31.10 g.)
Skersmuo: 38.61 mm.
Briauna: 2.8 mm
Kalykla:
Kilmės šalis: Vokietija.

Reversas: monetos reverse yra reprezentuojamos dvi istorinės asmenybės – tai yra Britanijos ir Germanijos atvaizdai. Germanijos portrete vaizduojama moteris su laurų vainiku ant galvos ir skydu ant kurio pavaizduotas dvigalvis erelis. Šis erelis simbolizuoja romėnų mitologijos dievą Janusą, kuris yra tiltų, vartų, sutarčių bei aljansų globėjas. Moters kardas yra saugiai įdėtas į kardo įdėklą ir ištiesta ranka parodo taiką, ramybę, pagalbą Britanijai. Šalia stovinti Britanija mūvi romėnų šalmą, dėvinti suknelę ir rankoje laikantį Neptūno lazdą, kuri nurodo jos krašto jūrinę galią. Šių dviejų simbolių reikšmę galime įžvelgti tiek istoriniame kontekste, tiek šių dienų įvykiuose. Aplink monetos atvaizdą yra iškaltas monetos pavadinimas Alegorija, gryno sidabro kiekis ir praba.
Aversas: ši moneta aukština moralinius principus, kilnias vertybes, kurios yra aktualios iki šių dienų. Ąžuolo lapų vainikas monetos šonuose simbolizuoja ištikimybę, stabilumą, tautos vieningumą. Praeityje žmonės, kurie turėjo tam tikrų svarbių savybių tokių kaip – dvasingumą, didelį fizinį pasirengimą ar magiją galėjo dėvėti tokio tipo ąžuolo vainiką. Monetoje galima įžvelgti skydą, kurio viršuje yra karūna. Tai yra valdžios, bajorijos, riteriškumo simbolis. Herbas yra padalintas į keturias dalis, o kiekviena dalis turi skirtingą reikšmę. Viršutiniame kairiajame kampe yra dvigalvis erelis, kuris reprezentuoja romėnų mitologijos dievą Janusą (tiltų, sutarčių ir aljanso globėjas). Priešingai nukreiptos erelio galvos simbolizuoja praeitį ir ateitį. Dešiniajame viršutiniame kampe yra languotas raštas, kuris parodo išmintį ir apdairumą. Kairiajame apatiniame skydo kampe – trys gėlės. Jos parodo stiprią ir nepriklausomą tautą. Dešiniajame apatiniame kampe – šernas. Romos imperijoje itin populiarus bei pagarbus gyvūnas, kuris yra galios ir jėgos simbolis.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės