• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Halkas (Hulk) 2019 Tuvalu 999.9 sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

1 oz. Halkas (Hulk) 2019 Tuvalu 999.9 sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 1414
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 819714
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 35.53€ / Gramo kaina: 1.14
  • Supirkimo kaina: 21.53
1 oz. Halkas (Hulk) 2019 Tuvalu 999.9 sidabrinė moneta!
Tiražas: 50 000 vnt.
Nominalas: 1 doleris
Monetos kokybė: BU (Brilliant Uncirculated)
Metalas: SIDABRAS
Praba: .9999
Gryno sidabro kiekis monetoje: 1 oz. (31.10 g.)
Skersmuo: 40.60 mm
Briauna: 4 mm.
Gamintojas: Perth Mint.
Kilmės šalis: Tuvalu.

Reversas: monetos reverse yra reprezentuojamas "Marvel" superherojus Halkas, kuris yra pakėlęs kumštį į viršų. Halkas pirmą kartą komiksuose pasirodė 1962 m. gegužės mėnesį. Jį sukūrė Stan Lee ir Jack Kirby. Halkas yra vaizduojamas stiprus, raumeningas herojus, kuris yra žalios spalvos. Visa tai lėmė kai per klaidą buvo apšvitintas radioaktyviais spinduliais. Nuo to laiko jis tapo ypatingai fiziškai stiprus, atsparus įvairiems pokyčiams, tačiau be viso šito jis tapo sunkiai kontroliuojamas ir problematiškas.
Aversas: monetos averse yra vaizduojama karalienė – Elžbieta II dėvinti prabangią karūną. Aplink portretą yra iškaltas karalienės vardas, valstybės pavadinimas, kuriai priklauso moneta, nominalas ir sidabro grynumas. Po karalienės atvaizdu yra iškalti dizainerio inicialai.

Monetos aprašymas: ši moneta yra septintoji "Marvel Bullion" serijos moneta, kurią išleido Perth Mint monetų kalykla. Šioje monetos serijoje yra vaizduojami "Marvel" personažai. Seriją sudaro aštuonios skirtingos monetos su personažais tokiais kaip: žmogus voras, kapitonas Amerika, Deadpool. Moneta yra specialioje kapsulėje. Monetos tiražas yra ribojamas iki 50 000 monetų.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO