• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Sidabro luitas 2015 Ožkos metai Lunar PAMP!
Laikinai neturime

1 oz. Sidabro luitas 2015 Ožkos metai Lunar PAMP!

  • Peržiūrėtas: 1740
  • Gamintojas: PAMP
  • Prekės kodas: 939114
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 51.43€
  • Supirkimo kaina: 21.43
1 oz. Sidabro luitas 2015 Ožkos metai Lunar PAMP!
Metalas: SIDABRAS
Praba: .999
Grynoji masė: 1 oz. (31.10 g.).
Luito išmatavimai: 27 x 47 x 2.66 mm.
Kompanija: PAMP.
Kilmės šalis: Šveicarija.
Išleidimo metai: 2015 m.

Apie luitą: Ant šio kolekcinio gryno sidabro luito averso vaizduojamas 2015 m. kinų mėnulio kalendoriaus simbolis - Ožka iš priekio, o ant reverso - Ožką iš nugaros, taip pat šioje pusėje yra išgraviruotas luito svoris ir sidabro praba "1 oz SILVER 999" ir autentiškas investicinio sidabro luito numeris. Luito viršuje iškaltas "PAMP" logotipas ir valstybės pavadinimas "SUISSE" (liet. Šveicarija).

Ožka - tai ketvirtasis kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) zodiako ženklas.
Ožkos metai: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027, 2039, 2051 m.

Ožka - bandos gyvulys, viena ji jaučiasi prastai. Žmonių jai nereikia kaip stebėtojų. Ožka įsitikinusi, jog niekas negali gyventi pats vienas, visiems reikia kitų žmonių pagalbos. Čia pat parodo gerą pavyzdį – padeda tiems, kuriems reikia pagalbos. Tuo ji tarsi atsidėkoja likimui, Ožka labai prisirišusi prie savo šeimos ir draugų. Kaip ir Kiškis, Ožka laikoma laimės mylima būtybe, ir kiekviena kinų šeima džiaugiasi vaiku, gimusiu Ožkos metais, su šeima ji ilgai būna glaudžiai susijusi, nes nuo jos nenoriai atsiskiria, ilgą laiką palaiko tamprius ryšius. Žinoma, Ožka turi ir trūkumų: jai sunkiai sekasi atsikratyti šeimoje susiformavusios nuomonės. Jei nori iškilti, Ožka ieško išsisukinėjimų bei aplinkinių kelių, todėl ne kiekvienas turi su ja kantrybės. Ožka pirmiausia pasiruošusi padėti dažniausiai savo draugams bei giminėms, iš kurių tyliai laukia to paties. Ekstremaliais atvejais tai gali pavirsti nemaloniai nuteikiančiu artimų žmonių, saviškių protegavimu. Ožka – užsispyrimo, kaprizingumo simbolis. Neveltui sakoma – užsispyrus kaip ožka.

*Šveicarijos tauriųjų metalų, investicinių ir kolekcinių luitų gamintojas PAMP nuo 2012 metų kaldina unikalius, kolekcinius aukso bei sidabro luitus skirtus Kinijos mėnulio kalendoriaus ženklams. Šis kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol tebetikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms.

Visi Florinus.lt siūlomi sidabro luitai yra supakuoti specialioje PVC pakuotėje, kuri yra gamintojo autentiškas sertifikatas. Ant kiekvienos pakuotės esantis unikalus sertifikato numeris sutampa su unikaliu numeriu ant luito.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO