• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Kengūra Australija sidabrinė moneta (Mix metai)!
Laikinai neturime

1 oz. Kengūra Australija sidabrinė moneta (Mix metai)!

  • Peržiūrėtas: 13807
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 831121
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 25.62€
  • Supirkimo kaina: 19.37
1 oz. Kengūra Australija sidabrinė moneta (Mix metai)!
Nominalas: 1 doleris.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 1 Oz. (31.10 g.).
Skersmuo: 40.60 mm.
Kompanija: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetos reverse pavaizduotas Australijos simbolis - Kengūra, virš kurios iškalti žodžiai "AUSTRALIAN KANGAROO". Monetos apačioje iškalti monetos nukaldinimo metai, monetos svoris ir sidabro grynumas "1oz 9999 SILVER". Dešinėje monetos pusėje iškalta raidelė "P" kuri yra Perth Mint Australija kalyklos ženklas.
Aversas: Monetos averse pavaizduota karalienė Elžbieta II (Australijoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią jos didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Australijos karalienė). Virš karalienės portreto iškalti žodžiai "ELIZABETH II" ir valstybės pavadinimas "AUSTRALIA", monetos apačioje iškaltas nominalas "1 DOLLAR". Žemiau karalienės atvaizdo iškalti monetos dizainerio inicialai IRB (Jano Rank - Broadley).

Apie monetą: Šios Australijos Kengūros sidabrinės monetos yra nukaldintos iš gryno 99.99% prabos sidabro. Tai reiškia, kad moneta yra nukaldinta vien tik iš gryno sidabro kuriame nėra kitų metalų priemaišų.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės