• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Klevo lapas Kanada 5 Doleriai sidabrinė moneta (Mix metai)!
Laikinai neturime

1 oz. Klevo lapas Kanada 5 Doleriai sidabrinė moneta (Mix metai)!

  • Peržiūrėtas: 20137
  • Gamintojas: Royal Canadian Mint
  • Prekės kodas: K204235
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 27.25€
  • Supirkimo kaina: 21.55
1 oz. Klevo lapas Kanada 5 Doleriai sidabrinė moneta (Mix metai)!
Nominalas: 5 Doleriai.
Nukaldinimo metai: Atsitiktiniai.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Bendra masė: 31.13 g.
Grynoji sidabro masė: 31.10 g. (1 oz.)
Skersmuo: 38.00 mm.
Briauna: 3.29 mm.
Gamintojas: Royal Canadian Mint.
Kilmės šalis: Kanada.

Aversas: Monetos averse pavaizduotas karalienės Elžbietos II atvaizdas (Kanadoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią Jos Didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Kanados monarchė). Monetos viršuje iškalti žodžiai ELIZABETH II, o monetos apačioje nominalas 5 DOLLARS ir monetos nukaldinimo metai.
Reversas: Monetos reverso kompoziciją sudaro nacionalinis Kanados simbolis - Klevo lapas virš kurio iškaltas valstybės pavadinimas CANADA, iš abiejų klevo pusių iškalti monetos sidabro grynumo praba 9999. Taip pat šioje monetoje dėl autentifikacijos iškaltas mažas klevo lapas kuriame iškalti, mikroskopiniai, skaičiukai, žymintys monetos nukaldinimo metus. Monetos apačioje, puslankiu iškalta FINE SILVER 1 OZ ARGENT PUR (Liet. Grynas sidabras 1 ozas).

Apie monetą: Ši sidabrinė Kanados Klevo lapo moneta kaldinama nuo 1988 m. ir yra tapusi antra pagal populiarumą investicinė, kolekcinė sidabro monetą pasaulyje. Kanados sidabrinė Klevo lapo monetoje yra .9999 gryno Sidabro, o tai reiškia, kad moneta yra nukaldinta vien tik iš gryno sidabro kuriame nėra kitų metalų priemaišų. Ši gryno Sidabro moneta yra oficiali atsiskaitymo priemonė Kanadoje.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės