• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2020 Koala Australija 1 oz. sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

2020 Koala Australija 1 oz. sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 2699
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 801274
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 30.89€ / Gramo kaina: 0.99
Perkant 2+ 30.59€
Perkant 5+ 30.39€
Perkant 10+ 29.79€
Perkant 20+ 29.39€
  • Supirkimo kaina: 21.89
2020 Koala Australija 1 oz. sidabrinė moneta!
Nominalas: 1 doleris.
Tiražas: 300 000 vnt.
Monetos kokybe: BU (Brilliant uncirculated)
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji sidabro masė: 1 oz. (31.10 g.).
Skersmuo: 40.60 mm.
Briauna: 3.21 mm.
Kalykla: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetoje vaizduojama koala, kuri laikosi įsikibusi ant medžio šakos. Į monetos dizainą taip pat įtrauktas užrašas "Australian Koala", tradicinis "Perth Mint" kalyklos ženklas, pažymėta "2020" data, taip pat gryno sidabro svoris "1 oz." ir praba ".9999". 
Aversas: Monetos averse vaizduojama karalienė Elžbieta II pasidabinusi karoliais (Australijoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią jos didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Australijos karalienė). Aplink karalienės atvaizdą iškalti žodžiai "ELIZABETH II" ir valstybės pavadinimas "AUSTRALIA", apačioje iškaltas monetos nominalas "1 DOLLAR". Žemiau karalienės atvaizdo iškalti dizainerio inicialai "JC" (Jody Clark). Kairėje puseje ties viduriu iškalta raidė "P", kuri yra Australijos The Perth Mint kalyklos ženklas.

Apie monetą: Nuo 2007 m. Perto monetų kalykla pristatė „Sidabrinių  Koalų“ monetų serijas. Kiekvienais metais išleidžiamos monetos su skirtingu šio gyvūno paveikslu monetos reverse. Šiais metais rodomas naujas karalienės Elžbietos II Jody Clarko paveikslas. Kai ankstyvieji Europos gyventojai pirmą kartą susidūrė su koala Australijoje, jie manė, kad medžius laipioję gyvūnai yra beždžionės ar lokiai. Koalos pasižymi ypatingomis fizinėmis savybėmis, palengvinančios jų gyvenimo būdą medžiuose. Jie sugeba sugriebti šakas ir išrinkti eukalipto lapus, kieta oda ir aštrios letenos suteikia sukibimą laipiojant šakomis. Jie turi ypač tankų ir storą kailį, kad galėtų valandų valandas patogiai sėdėti ant šakų. Šie unikalūs Australijos gyvūnai yra puiki ikona reprezentuojanti Australijos fauną monetų serijoje.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO