• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Krugerrand Pietų Afrika auksinė moneta (Mix metai)!

1 oz. Krugerrand Pietų Afrika auksinė moneta (Mix metai)!

  • Peržiūrėtas: 5019
  • Gamintojas: South African Mint
  • Prekės kodas: K998917
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 6
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 1,695.06€ / Gramo kaina: 54.50
Perkant 5+ 1,687.42€
Perkant 10+ 1,679.79€
Perkant 20+ 1,666.04€
  • Supirkimo kaina: 1527.08
1 oz. Krugerrand Pietų Afrika auksinė moneta (Mix metai)!
Kaldinimo metai: nuo 1967 m.
Metalas: AUKSAS.
Praba: 916.7
Grynoji aukso masė monetoje: 1 oz. (31.10 g.).
Monetos masė: 33.95 g.
Skersmuo: 32.80 mm.
Storis: 2.84 mm.
Kalykla: South African mint.
Kilmės šalis: Pietų Afrikos Respublika.

Reversas: monetos reverse pavaizduota šoklioji Antilopė, kuri yra išskirtinai aptinkama tik pietų ir pietvakarių Afrikoje. Virš Antilopės iškaltas žodis "KRUGERRAND", o iš abiejų antilopės pusių iškalti monetos nukaldinimo metai. Monetos apačioje taip pat afrikanų ir anglų kalbomis iškaltas monetos svoris ir aukso masė "FYNGOUD 1 OZ FINE GOLD" (liet. 1 oz. gryno aukso).
Aversas: monetos averse pavaizduotas pirmasis Pietų Afrikos Respublikos prezidentas Paul Kruger. Monetos abiejuose monetos kraštuose iškaltas valstybės pavadinimas afrikanų ir anglų kalba "SUID - AFRIKA" ir "SOUTH - AFRICA" (liet. Pietų Afrika).

Apie monetą: Krugerrand auksinė moneta yra pirmoji pasaulyje šiuolaikinės, moderniosios numizmatikos investicinė moneta, kuri pirmą kartą buvo nukaldinta 1967 metais. Krugerrand auksinių monetų iki šių dienų yra nukaldinta daugiau kaip 60 milijonų vienetų ir tai yra visų laikų pati populiariausią investicinė, auksinė moneta, kuri yra pripažinta viso pasaulio investuotojų ir kolekcionierių tarpe. Tai kone vienintelė auksinė moneta sąmoningai kaldinama be nominalo skaičiaus, taip paliekant jos vetę nustatinėti pasaulinei aukso kainai biržoje. Pietų Afrikos Krugerrand auksinės monetos yra 22 karatų grynumo, o tai raiškia, kad jos masėje yra 22/24 = 91,67% gryno aukso, o likusius 8,33% sudaro varis, kuris šiai monetai suteikia išskirtinį rausvą atspalvį. Taip pat aukso ir vario lydinys monetai suteikia patvarumo bei kietumo, dėl to šios monetos yra daug atsparesnės įbrėžimams ir kitiems galimiems pažeidimams. Pietų Afrikos Krugerrand auksinė moneta yra tapusi investavimo į auksą, gerovės, turto bei tarptautinio prestižo simboliu.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Kodėl verta investuoti į šią Pietų Afrikos Krugerrand 1 oz. auksinę monetą:
1. Likvidumas - Krugerrand auksinės monetos pasižymi ypatingu likvidumu. Taip yra dėl to, kad būtent šios monetos yra pripažįstamos pasauliniu mastu ir prekyba šiomis monetomis yra prestižo reikalas, todėl šiomis monetomis prekiauja investicinės įmonės, investuotojai, bankai bei numizmatai. Todėl šios auksinės monetos visda turės paklausą ir didelę tarptautinę rinką.
2. Moneta susieta su tarptautine aukso kaina - Krugerrand monetų vertę lemia ypač geras gryno aukso kiekis joje.
3. Oficiali valiuta - Krugerrand auksinės monetos yra oficiali ir teisėta mokėjimo priemonė Pietų Afrikoje, šios monetos yra priimamos ir keičiamos, kaip tokios visame pasaulyje.
4. Patvarumas - šios auksinės monetos yra pagamintos iš aukso ir vario lydinio (91.67% gryno aukso ir 8.33% vario), varis sustiprina monetos paviršių ir smarkiai padidina jos patvarumą, todėl šios monetos yra atsparesnės pažeidimams ir nusidėvėjimui.
5. Taupymo ekvivalentas - Krugerrand monetos yra idealus pasirinkimas kiekvienam žmogui atsidedant santaupas ilgalaikei investicijai auksu bei vertinančiam tai, kad ši moneta yra saugi, stabili bei teisėta mokėjimo priemonė.
6. Investicinio portfelio diversifikavimas - šios auksinės monetos yra puikus būdas diversifikuoti savo santaupas bei investicijas. Aukso monetos žema koreliacija lyginant su kitu finansiniu turtu apdraudžia Jūsų investicinį portfelį nuo rinkos rizikų.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės