• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. La Catrina - Libertad (Art of color collection) spalvota 1 ley sidabrinė moneta

1 oz. La Catrina - Libertad (Art of color collection) spalvota 1 ley sidabrinė moneta

  • Peržiūrėtas: 1426
  • Prekės kodas: 887458
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 9
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 164.99€
1 oz. La Catrina - Libertad (Art of color collection) spalvota 1 ley sidabrinė moneta
Nominalas: 1 onza
Monetos kokybė: UNC 
Metalas: SIDABRAS.
Svoris: 1 oz.
Praba: .999
Nukaldinimo metai: 2018
Kilmės šalis: Mexico

Reversas: Monetos reverse pavaizduota, stilizuota moters skulptūra bei už jos esantis kontrastingas moters portretas – La Catrina, su tradiciniu “Día de Muertos ar dar kitaip Día de los Muertos” šventės makiažu. Fonas ryškus, simbolizuojantis itin spalvotą Meksikos kultūrą. Monetos viršuje puslankiu, didžiosiomis raidėmis iškaltas nominalas – “1 ONZA”, monetos pavadinimas – “PLATA PURA”  bei nukaldinimo metai ir praba “2018 LEY .999”
Aversas: Monetos averse pavaizduotas Meksikos herbas – didingas erelis stovintis ant kaktuso šakelės ir savo snape laikantis gyvatę. Aplink herbą spausdintinėmis raidėmis puslankiu iškaltas pavadinimas – “ESTADOS UNIDOS MEXICANOS”. Aplink pagrindinį Meksikos herbą išdėliotos ir iškaltos įvairios Meksikos herbo stilizacijos.

Apie monetą: Moneta yra sidabrinė, bet tamsinta ruteniu. Monetos reversas yra išskirtinis ir spalvotas, todėl ši moneta yra viena iš “art of the collection” serijos monetų.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-54.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės