• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. kolekcinis, investicinio sidabro luitas 2018 Šuns metai, Lunar, PAMP!
Laikinai neturime

1 oz. kolekcinis, investicinio sidabro luitas 2018 Šuns metai, Lunar, PAMP!

  • Peržiūrėtas: 16131
  • Gamintojas: PAMP
  • Prekės kodas: 939182
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 43.44€
  • Supirkimo kaina: 27.35
1 oz. kolekcinis, investicinio sidabro luitas 2018 Šuns metai, Lunar, PAMP!
Metalas: SIDABRAS
Praba: .999
Grynoji masė: 1 oz. (31.10 g.).
Luito išmatavimai: 27 x 47 x 2.66 mm.
Kompanija: PAMP.
Kilmės šalis: Šveicarija.
Išleidimo metai: 2018 m.

Apie luitą: Ant šio kolekcinio gryno sidabro luito averso pavavaizduotas 2018 m. kinų mėnulio kalendoriaus simbolis - Šuo tupintis prie būdos, virš jo kinų rašmenis užrašas Šuo, o ant reverso iškaltas mažas šuniukas gulintis būdoje, taip pat šioje pusėje yra iškalti techniniai duomenys - masė, grynumas ir unikalus luito numeris 1oz SILVER 999. Luito viršuje iškaltas PAMP logotipas ir valstybės pavadinimas SUISSE (liet. Šveicarija).

Šuo - tai vienuoliktasis kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) zodiako ženklas.
Šuns metai: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030, 2042, 2054 m.
Šuns metai prasideda - 2018 m. Vasario 16 d. ir baigiasi 2019 m. Vasario 4 d.

Šuo - Kinai labai džiaugiasi kai šeimoje gimsta vaikas po šiuo ženklu. Po Šuns ženklu gime žmonės visuomet būna teisingi, ištikimi savo vertybėms ir artimiesiems. Po Šuns ženklu gime žmonės pasižymi atsidavimu, o iš jų visada galima tikėtis sulaukti pagalbos. Taip pat po šiuo ženklu gime žmonės reikalui esant visuomet stos į kovą už teisybę ar savo artimą. Net jeigu esate susipykę, atsitikus nelaimei jis tuoj pat viską užmirš ir nedelsiant atskubės į pagalbą. Po šiuo ženklu gime žmonės ypač vertina teisingumą, šeimą, padorumą bei atsidavimą. Iš neigiamų savybių Šuns metais gime žmonės dažniausiai kitus žmones dalina tik į dvi grupes – draugus arba priešus. Kas nepriklauso artimųjų ratui, tuos vertina atsargiai, kritiškai, šaltai ir dažnai priešiškai, tuomet nepadeda net ir igimtas teisingumo jausmas. Šio ženklo žmonės labai užjaučiantys ir išgyvena dėl savo ir kitų jausmų, dažniausiai galvoja apie kitus ir dažnai dėl to atrodo susirūpine, tačiau gyvenime jiems viskas klostosi sėkmingai ir viskas sekasi itin puikiai. Jie yra ištikimi, turi didžiulį atsakomybės jausmą, itin gerai moka saugoti paslaptis, ypač gerai jaučiasi draugų tarpę, yra judrus, užsispyrę ir visada kovoja prieš neteisybę. Šie žmonės darbe gali pasiekti karjeros, nors jiems pagal charakterio savybes labiau rekomenduotina imtis nuosavo verslo. Meilės partnerį susiranda ne iš karto, kadangi yra gana reiklūs, tačiau radę savo meilę itin džiaugiasi romantiškais ir atsidavimo kupinais santykiais.

*Šveicarijos tauriųjų metalų, investicinių ir kolekcinių luitų gamintojas PAMP nuo 2012 metų kaldina unikalius, kolekcinius aukso bei sidabro luitus skirtus Kinijos mėnulio kalendoriaus ženklams. Šis kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol tebetikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms.

Visi Florinus.lt siūlomi sidabro luitai yra supakuoti specialioje PVC pakuotėje, kuri yra gamintojo autentiškas sertifikatas. Ant kiekvienos pakuotės esantis unikalus sertifikato numeris sutampa su unikaliu numeriu ant luito.

*UAB "Florinus" turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO