• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

10 Kronų auksinė moneta Frederik VIII Danijos karalystė!
Laikinai neturime

10 Kronų auksinė moneta Frederik VIII Danijos karalystė!

  • Peržiūrėtas: 1011
  • Prekės kodas: 989670
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 278.49€ / Gramo kaina: 69.07
  • Supirkimo kaina: 192.06

10 Kronų auksinė moneta Frederik VIII Danijos karalystė!
Nominalas: 10 kronų.
Kaldinimo metai: 1908-1909 m.
Metalas: AUKSAS.
Praba: .900
Gryno aukso kiekis monetoje: 4.03 g.
Monetos svoris: 4.48 g.
Skersmuo: 18 mm.
Storis: 1.25 mm.
Kalykla: Danijos Karališkoji monetų kalykla, Kopenhagoje.
Kilmės šalis: Danijos karalystė.
Supakavimas: Kapsulė.

Aversas: Monetos averse vaizduojamas Danijos karalius Frederik VIII, aplinkui iškaltas užrašas "FREDERIK VIII DANMARKS KONGE" (liet. Frederikas VIII Danijos karalius).
Reversas: Vaizduojamas Danijos karalystės herbas, kuris pasižymi išskirtiniu puošnumu ir detalėmis. Šį herbą gaubia karališkoji ermina, o visą kompoziciją puošia karūna. Monetos apačioje iškalti monetos nukaldinimo metai, nominalas "10 KRONER", maža širdelė, kuri yra Danijos karališkosios monetų kalyklos ženklas ir raidelės "VBP", kurios yra monetos graverio inicialai. 

Apie monetą: Ši auksinė monetą buvo kaldinama vos du metus yra viena iš labiausiai Danijoje vertinamų istorinių auksinių monetų. Šią karališkosios Danijos monetų kalyklos meistrų sukurtą 10 kronų auksinę monetą puošia Danijos herbas bei pačio Danijos karaliaus Frederik VIII atvaizdas, todėl ši 10 kronų auksinė moneta yra neįkainojamas Danijos istorijos paveldas, moneta yra itin populiari ir vertinama kolekcionierių ir investuotojų tarpe.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės