• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1999 Šiaurės Korėja, Lyrus Tetrix, 10 won sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

1999 Šiaurės Korėja, Lyrus Tetrix, 10 won sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 16937
  • Prekės kodas: 867854
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 98.74€
1999 Šiaurės Korėja, Lyrus Tetrix, 10 won sidabrinė moneta!
Nominalas: 10 won.
Monetos nukaldinimo metai: 1999 m.
Monetos kokybė: Proof (Lygus veidrodinis monetos paviršius ir idealus matinis piešinys).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .999
Monetos masė: 1 oz. (31,10 g.)
Diametras: 40 mm.
Kalykla: Fu Qiang (Nacionalinė Šiaurės Korėjos monetų kalykla).
Kilmės šalis: Šiaurės Korėja.

Reversas: Vaizduojamas Tetervinas, žemiau jo iškaltas lotyniškas jo pavadinimas Lyrus Tetrix. Monetos kairėje pusėje nominalas 10 WON ir žodžiai BIRDS OF KOREA.
Aversas: Monetos averse vaizduojama šiaurės Korėjos Liaudies Demokratinės Respbulikos nacionalinis herbas, kuriame pavaizdota didžioji hidroelektrinė, Mt. Paektu - šventasis revoliucijos kalnas ir spinduliuojanti penkių kampų žvaigždė, o aplinkui ryžių šakelės suformuojančios ovalo formos rėmą, herbo apačioje juostelė su užrašu "Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika". Monetos viršuje korejetiškai iškaltas tekstas "조선 민주주의 인민 공화국 중앙 은행", kuris reiškia Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos banką. Monetos apačioje iškalti monetos techniniai duomenys monetos masė, sidabro grynumas ir monetos nukaldinimo metai 1 OZ 999 1999.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Apie monetą: Florinus.lt turi ypač retą galimybė pristatyti uždariausios pasaulio valstybės - Šiaurės Korėjos 1 oz. sidabrinę monetą, kuri buvo nukaldinta Šiaurės Korėjos nacionalinio banko "Fu Qiang" nacionalinėje monetų kalykloje. Ši moneta suteikia išskirtinę galimybę pažvelgti į šios uždariausios, diktatūrinės valstybės graviūrinį meną bei jos numizmatiką. Šios išskirtinės monetos nominalas yra 10 won, o moneta nukaldinta iš .999 prabos gryno sidabro. Monetos svoris 1 oz. (31,10 g.). Pažymime, kad ši monetų laida yra ypatingai ribota, todėl kolekcionieriai į savo kolekciją norintys įsigyti šią itin retą Šiaurės Korėjos 1 oz. sidabrinę monetą turi unikalią progą tai padaryti.

*Monetos buvo nukaldintos Šiaurės Korėjoje, tačiau UAB Florinus jas įsigijo iš Europos ir jos yra iš to laikotarpio, kuomet Šiaurės Korėjai dar nebuvo paskelbtos ekonomines ir kitos komercinės sankcijos.

**UAB "Florinus" turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO