• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2 oz. Klevo lapas (MapleFlex) 2019 Kanada 9 dolerių sidabrinės monetos!
Laikinai neturime

2 oz. Klevo lapas (MapleFlex) 2019 Kanada 9 dolerių sidabrinės monetos!

  • Peržiūrėtas: 2225
  • Gamintojas: Royal Canadian Mint
  • Prekės kodas: 875145
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 86.99€ / Gramo kaina: 1.39
  • Supirkimo kaina: 43.99
2 oz. Klevo lapas (MapleFlex) 2019 Kanada 9 dolerių sidabrinės monetos!
Nominalas: 9 dolerių.
Nukaldinimo metai: 2018 m.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Gryno sidabro masė: 2 oz. (62.20 g.)
Skersmuo: 38 mm.
Gamintojas: Royal Canadian Mint.
Kilmės šalis: Kanada.

Reversas: sidabrinės 2 uncijų monetos reverse vaizduojama klevo lapo simbolis ir Karalienė Elžbieta II. Viršuje iškaltas šalies monetą leidžiančios šalies pavadinimas "CANADA". Abipus paveikslo matomas tauriojo metalo grynumą žymintis skaičius "9999". Viršuje po šalies pavadinimo "CANADA" yra iškaldinti monetos metai "2018".  
Aversas: Monetos averse pavaizduotas naujo dizaino karalienės Elžbietos II atvaizdas (Kanadoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią Jos Didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Kanados monarchė). Monetos viršuje iškalti žodžiai "ELIZABETH II", o monetos apačioje nominalas ir monetos nukaldinimo metai "1 DOLLAR 2019".

Apie monetą: nauja 2 oz. Kanados sidabrinė moneta  2018-iems metams išleista su klevo atvaizdu. Ši sidabrinė moneta „MapleFlex“ reiškia lankstumą. Ir tai suteikia pasitikėjimo, pasitikėjimo savimi ir grožiu, kuris pridedamas prie kiekvieno gaminio iš Karališkosios Kanados monetų kalyklos.  Kiekviena juosta taip pat yra TEISINIAI KONKURTAI - reta savybė, kurią gali įsigyti tik suverenios monetų kalyklos, tokios kaip Karališkoji Kanados monetų kalykla.  Šioje 2 oz. sidabrinėje monetoje yra 2 uncijos gryno 0,9999 prabos sidabro. Monetos nominali vertė yra 9 Kanados doleriai, ji gali būti naudojama kaip teisėta atsiskaitymo priemonė. Dėl aptakaus ir idealaus apipavidalinimo, kruopščių detalių, bei itin lygaus reljefo ši moneta įgyją kokybišką ir nepriekaištingą įvaizdį. Pirkėjai gali būti užtikrinti savo investicija, jos autentiškumu nes ji leidžiama garsiosios Kanados karališkosios monetų kalyklos.

Supakavimas: Originali kalyklos plastikinė pakuotė.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO