• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2 oz. Žąsis dedanti aukso kiaušinius Palau 10 dolerių sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

2 oz. Žąsis dedanti aukso kiaušinius Palau 10 dolerių sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 1563
  • Prekės kodas: 897771
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 744.95€
2 oz. Žąsis dedanti aukso kiaušinius Palau 10 dolerių sidabrinė moneta!
Tiražas: 333 vnt.
Nominalas: 10 dolerių.
Nukaldinimo metai: 2020 m.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .999
Gryno sidabro masė: 2 oz. (62.42 g.)
Skersmuo: 45 mm.
Kilmės šalis: Palau Respublika.

Reversas: Vaizduojams fermeris, paauksuotas kiaušinis (dengtas 24 karatu auksu) ir jį padėjusi žąsis, o priešais juos peilis. Dešinėje monetos pusėje iškalti monetos nukaldinimo metai "2020".
Aversas: Vaizduojamas Palau Respublikos herbas, kuriame iškalti žodžiai "RAINDBOW'S END", virš jo valstybės pavadinimas "REPUBLIC OF PALAU", o apačioje monetos nominalas "10$".

Apie monetą: Moneta iš visiems gerai žinomos pasakos apie Žąsį dedančia aukso kiaušinius, iš kurių fermeris žąsies savininkas pralobo. Tačiau jį užvaldė godumas ir tikėdamasis žąsies viduje rasti daugiau aukso ją papjovė. Tačiau jos viduje nerado jokio aukso. Tai pasaka su aliuziją į tai, kad nereikia būti godžiam, nes viskas ateis su laiku, o godumas paskatiną trumparegiškumą ir sunaikina vertingus išteklius. Ši moneta pateikiama originalioje, medinėje bankinėje dėžutėje su autentiškumo sertifikatu.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO