• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

20 Dolerių Liberty galva/Dvigubas Erelis JAV 1895 S (MS 62 NGC Sertifikatas) auksinė moneta!
Atskiru užsakymu

20 Dolerių Liberty galva/Dvigubas Erelis JAV 1895 S (MS 62 NGC Sertifikatas) auksinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 922
  • Prekės kodas: BK950972
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Atskiru užsakymu
  • 2,395.95€
Perkant 2+ 1,892.63€
Perkant 5+ 1,878.24€
20 Dolerių Liberty galva/Dvigubas Erelis JAV 1895 S (MS 62 NGC Sertifikatas) auksinė moneta!
Nominalas: 20 dolerių.
Kaldinimo metai: 1849-1907 m.
Metalas: AUKSAS.
Praba: .900
Monetos masė: 33.43 g.
Gryno aukso masė monetoje: 30.092 g.
Skersmuo: 34 mm.
Storis: 2.41 mm.
Kalykla: United States Mint.
Kilmės šalis: Jungtinės Amerikos valstijos.

Aversas: Monetos averse vaizduojama Lady Liberty galva ant kurios tiaros iškaltas žodis "LIBERTY" (liet. Laisvė), o aplikui iškalta trylika žvaigždžių, kurios simbolizuoja trylika pirmųjų valstijų. Apačioje monetos nukaldinimo metai.
Reversas: Monetos reverse vaizduojamas JAV simbolis išdidus ir galingas, plačiai išskleides sparnus Baltasis Erelis, kuris savo naguose laiko strėles ir alyvmedžio šakelę, o ant erelio krūtinės yra skydas, kuris yra dorybės ir nepriklausomybės simbolis. Erelio šonus puošia dekoruotos juostelės ant kurių yra iškalti žodžiai "E PLURIBUS UNUM" (liet. Vienintelė iš daugelio). Virš Erelio galvos tarp trylikos žvaigždučių, kurios taip pat simbolizuoja trylika pirmųjų valstijų yra iškaldinti žodžiai "IN GOD WE TRUST" (liet. Dievu mes pasitikime). Aplinkui visą erelį yra iškaltas valstybės pavadinimas "UNITED STATES OF AMERICA" (liet. Jungtinės Amerikos Valstijos), o monetos apačioje nominalas "TWENTY DOLLARS".

Monetos dizaino autorius: James B. Longacre.

Supakavimas: Sertifikuota NGC - Numismatic Guaranty Corporation (Liet. Numizmatikos garantijos koorporacija). Sertifikuota moneta, neatidarinėjamoje SLAB kapsulėje. (NGC visas įvertintas numizmatikos vertybes konservuoja į technologiškai pažangiausias "SLAB" tipo kapsules, kurios priderinamos kiekvienai monetai, kuri kada nors buvo išleista. Šios kapsulės sukurtos ilgalaikiam monetos saugojimui ir laikymui.)

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės