• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

20 Frankų auksinė moneta Luisas Filipas I (Be Vainiko) Prancūzijos Karalystė!

20 Frankų auksinė moneta Luisas Filipas I (Be Vainiko) Prancūzijos Karalystė!

  • Peržiūrėtas: 15781
  • Prekės kodas: 930483
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 442.19€
  • Supirkimo kaina: 285.28

20 Frankų auksinė moneta Luisas Filipas I (Be Vainiko) Prancūzijos Karalystė!
Nominalas: 20 Frankų.
Kaldinimo metai: 1830-1831 m.
Metalas: AUKSAS.
Praba: .900
Monetos svoris: 6.45 g.
Gryno aukso kiekis monetoje: 5.80 g.
Skersmuo: 21 mm.
Storis: 1.3 mm.
Kalykla: Paryžiaus monetų kalykla.
Kilmės šalis: Prancūzijos Karalystė.

Aversas: Monetoje Vaizduojamas dar nevainikuotas Prancūzijos karalius Luisas Filipas I, aplinkui iškaltas užrašas "LOUIS PHILIPPE I ROI DES FRANÇAIS" (liet. Luisas Filipas Prancūzijos Karalius).
Reversas: Vaizduojamos lauro šakelės, o monetos centre iškaltas nominalas 20 FRANCS ir monetos nukaldinimo metai. Apačioje monetos nukaldinimo metai bei kalyklos ženklas.
Briauna: Briaunoje iškaltas užrašas "DIEU PROTÉGE LA FRANCE" (liet. Dieve saugok Prancuziją).

Apie monetą: Džiaugiames galėdami pasiūlyti Prancūzijos auksinę monetą kuri yra tapusi numizmatikos klasika bei Prancūzijos Imperijos, kaip pasaulio galybės simboliu. Šio Prancūzijos 20 frankų auksinės monetos primena valstybę kuri 19-20 amžiais buvo viena iš pasaulio galybių. Šios auksinės monetos buvo pagrindine tarptautinės prekybos atsiskaitymo priemonę ir pirmosios monetos kurios padėjo pagrindus bendrai Europos pinigų sąjungai. Prancūzijos auksinės 20 frankų monetos buvo kaldinamos nuo 1800-ųjų metų, o šiandien šios monetos yra vienos likvidžiausių ir taip pat plačiai pripažintų klasikinių investicinio aukso monetų Europoje bei visame pasaulyje ir atstovauja prancūzų pramonės, kultūros bei socialinės pažangos erai. Šios auksinės 20 Frankų Prancūzijos Imperijos monetos idealiai tinkamos kolekcionavimui, dovanai ar kaip apčiuopiama investicija į auksą.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO