• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

20 Frankų Napoleonas III (Su Vainiku) 1861-1970 auksinė moneta Prancūzijos Imperija!

20 Frankų Napoleonas III (Su Vainiku) 1861-1970 auksinė moneta Prancūzijos Imperija!

  • Peržiūrėtas: 14880
  • Prekės kodas: 990201
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 356.51€ / Gramo kaina: 61.47
  • Supirkimo kaina: 285.21

20 Frankų Napoleonas III (Su Vainiku) 1861-1970 auksinė moneta Prancūzijos Imperija!
Nominalas: 20 Frankų.
Kaldinimo metai: 1861 - 1870 m.
Metalas: AUKSAS.
Praba: .900
Monetos svoris: 6.45 g.
Gryno aukso kiekis monetoje: 5.80 g.
Skersmuo: 21 mm.
Storis: 1.3 mm.
Kalykla: Paryžiaus monetų kalykla.
Kilmės šalis: Prancūzijos Imperija.

Aversas: Monetoje Vaizduojamas vainikuotas Prancūzijos Imperatorius Charles Louise Napaleon III, aplinkui iškalta lotyniška legenda "NAPOLEON III EMPEREUR" (liet. Napoleonas III Prancūzijos Imperatorius). Monetos apačioje yra iškaltas graverio parašas "BARRE".
Reversas: Vaizduojamas heraldinis skydas, o jo viduryje Erelis. Aplinkui iškalta lotyniška legenda "EMPIRE FRANÇAIS" (liet. Prancūzijos imperija). Apačioje monetos nukaldinimo metai bei kalyklos ženklas.
Briauna: Briaunoje iškaltas užrašas "DIEU PROTÉGE LA FRANCE" (liet. Dieve saugok Prancuziją).

Apie monetą: Džiaugiames galėdami pasiūlyti Prancūzijos auksinę monetą kuri yra tapusi numizmatikos klasika bei Prancūzijos Imperijos, kaip pasaulio galybės simboliu. Šio Prancūzijos 20 frankų auksinės monetos primena valstybę kuri 19-20 amžiais buvo viena iš pasaulio galybių. Napoleono 20 frankų auksinės monetos yra vienos iš labiausiai vertinamų ir ieškomų monetų Prancūzijoje. Šios auksinės monetos buvo pagrindine tarptautinės prekybos atsiskaitymo priemonę ir pirmosios monetos kurios padėjo pagrindus bendrai Europos pinigų sąjungai. Prancūzijos auksinės 20 frankų monetos buvo kaldinamos nuo 1800-ųjų metų, o šiandien šios monetos yra vienos likvidžiausių ir taip pat plačiai pripažintų klasikinių investicinio aukso monetų Europoje bei visame pasaulyje ir atstovauja prancūzų pramonės, kultūros bei socialinės pažangos erai. Šios auksinės 20 Frankų Prancūzijos Imperijos monetos idealiai tinkamos kolekcionavimui, dovanai ar kaip apčiuopiama investicija į auksą.

*Florinus UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO