• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2006 Vatikanas Benediktas XVI Proof Euro monetų rinkinys su sidabriniu medaliu!

2006 Vatikanas Benediktas XVI Proof Euro monetų rinkinys su sidabriniu medaliu!

  • Peržiūrėtas: 805
  • Prekės kodas: 361070
  • Florinus ačiū taškai: 2
  • Sandelio likutis: 2
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 795.95€
2006 Vatikanas Benediktas XVI Proof Euro monetų rinkinys su sidabriniu medaliu!
Tiražas: 16 000 vnt.
Monetų kokybė: Proof (Veidrodinis atspindys, matinis piešinys).
Sidabro praba: .925
Išleidimo data: 2006 m.
Sertifikatas: Taip.

Apie rinkinį: Rinkinį sudaro Vatikano Proof (Veidrodinis atspindys, matinis piešinys) kokybės euro monetos nuo 1 cento iki 2 eurų (Reguliarų eurų monetų rinkinį sudaro 8 monetos) su popiežiaus Benedikto XVI atvaizdu, taip pat pat šiame rinkinyje yra 2006 m. skulptoriaus Alessandro Verdi sukurtas sidabrinis medalis "Šventas Matas". Medalio averse vaizduojamas Popiežiaus Benedikto XVI herbas, aplink kurį iškaltas užrašas "BENEDICTVS XVI PONT. MAX. - MMVI" ir "COOPERATORES VERITATIS" bei iškalta sidabro praba ".925".

Monetų aversas: Monetų aversuose vaizduojamas popiežius Benediktas XVI, aplink kurį iškaltas užrašas valstybės pavadinimas "Citta Del Vaticano" ir monetų nukaldinimo metai "2006".
Monetų reversas: Reguliarūs euro monetų nominalo skaičiai.

*Tai pirmojo leidimo Vatikano Euro monetų rinkinys su popiežiumi Benediktu XVI. Kiekviena moneta yra proof kokybės (veidrodinis monetų atspindys bei matiniai piešiniai), taip pat kiekviena moneta sudėta į kapsules, o visas rinkinys pateikiamas itin reprezentatyvioje, pilkos spalvos, aksominėje, originalioje bankinėje dėžutėje, su Vatikano valstybės simboliais. Šis rinkinys taip pat turi autentiškumo sertifikatą.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės