• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2016 Supermeno™, Kanada, 5 Doleriai, 1 oz. sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

2016 Supermeno™, Kanada, 5 Doleriai, 1 oz. sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 22312
  • Gamintojas: Royal Canadian Mint
  • Prekės kodas: 204233
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 26.73€
  • Supirkimo kaina: 20.93
2016 Supermeno™, Kanada, 5 Doleriai, 1 oz. sidabrinė moneta!
Tiražas: 1000 000 vnt.
Nominalas: 5 Doleriai.
Monetos stovis: BU (Brilliant uncirculated).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji sidabro masė: 31.10 g. (1 oz.)
Skersmuo: 38.00 mm.
Briauna: 3.29 mm.
Gamintojas: Royal Canadian Mint.
Kilmės šalis: Kanada.

Aversas: Monetos averse pavaizduotas karalienės Elžbietos II atvaizdas (Kanadoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią Jos Didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Kanados monarchė). Monetos viršuje iškalti žodžiai ELIZABETH II 5 DOLLARS 2016.
Reversas: Monetos reverse pavaizduotas Supermeno simbolis S raidė skyde iš abiejų jo pusių sidabro praba monetoje 9999. Monetos viršuje iškaltas valstybės pavadinimas CANADA, monetos apačioje eina užrašas FINE SILVER 1 OZ ARGENT PUR. Monetoje taip pat lazeriu išgraviruotas apsauginis simbolis - klevo lapas su jame iškaltais skaičiukais - 16 reiškiančiais monetos nukaldinimo metus (2016).

Apie monetą: 1 uncijos gryno sidabro investicinė moneta, pirmą kartą išleista 2016 metų birželio mėnesį. Moneta atspindi moderniąją numizmatiką ir todėl savo reverse turi iškaltą vieną geriausiai žinomų animacijos herojaus Supermeno simbolių S raidę ant skydo. Moneta išleista pagerbti legendinį ir vieną žinomiausių pasaulio herojų - Supermeną. Iliustratorius Džo Shuster ir rašytojas Džeris Siegel dar buvo studentai, kuomet jie sukūrė herojų Supermeną 1933 metais. Pagal komikso legendą Supermenas gimė kriptono planetoje ir buvo išsiųstas į žemę dar kūdikis. Supermenas, dar žinomas, kaip reporteris Clarkas Kents. Šis komiksų herojus nuo pat pradžios 1938 metais iki šių dienų išlieka vienas populiariausių superherojų pasaulyje.

Supakavimas: Moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę.

*UAB "Florinus" turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO