• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2017 Krugerrand, Pietų Afrika, 1 oz. Sidabrinė moneta!

2017 Krugerrand, Pietų Afrika, 1 oz. Sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 17446
  • Gamintojas: South African Mint
  • Prekės kodas: 821602
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 2
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 83.58€
  • Supirkimo kaina: 16.23
2017 Krugerrand, Pietų Afrika, 1 oz. Sidabrinė moneta!
Tiražas: 1000 000 vnt.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .999
Svoris: 1 oz. (31.10 g.)
Skersmuo: 38.70 mm.
Storis: 2.84 mm.
Kompanija: The South African mint.
Kilmės šalis: Pietų Afrikos respublika.
Papildoma informacija: Moneta yra originalioje kalyklos kapsulėje ir su autentiškumo sertifikatu.

Reversas: Monetos reverse pavaizduota šoklioji Antilopė, kuri yra išskirtinai aptinkama tik pietų ir pietvakarių Afrikoje. Virš Antilopės iškalti žodis "KRUGERRAND", o iš abiejų antilopės pusių iškalti monetos nukaldinimo metai "20 17". Monetos apačioje afrikanų ir anglų kalbomis iškalti monetos techniniai duomenys, svoris ir sidabro masė "FYNSILWER 1 OZ FINE SILVER R1". Virš Antilopės išgraviruotas skaičius "50", o aplink jį smulkimis raidelėmis užrašas "1967 - 2017 ANNIVERSARY".
Aversas: monetos averse pavaizduotas pirmasis Pietų Afrikos Respublikos prezidentas Paul Kruger. Monetos abiejuose monetos kraštuose iškaltas valstybės pavadinimas afrikanų ir anglų kalba "SUID - AFRIKA ir SOUTH - AFRICA".

Apie monetą: Tai pirmoji sidabrinė 1 oz. Krugerran moneta, nukaldinta specialiai Krugerrand monetos 50-ies metų jubiliejui. Kruggerand auksinės monetos tai pirmosios pasaulyje moderniosios numizmatikos (modern coin) monetos, kaldinamos išskirtinai tik iš aukso. Tačiau švenčiant 50-ies metų jubiliejų (1967 - 2017) pirmą kartą nukaldinta ir 1 oz. sidabrinė moneta. Auksinės monetos nuo pat 1967 iki pat šių dienų yra viena populiariausių, daugiausiai parduodamų ir visame pasaulyje investuotojų labiausiai pripažįstamų investicinio aukso monetų. Krugerrand auksinių monetų yra nukaldinta daugiau nei 60 milijonų vienetų ir tai yra visų laikų populiariausią investicinio aukso moneta. Tai kone vienintelė aukso moneta sąmoningai kaldinama be nominalo, taip paliekant jos vetę nustatinėti pasaulinei aukso kainai. Pietų Afrikos Krugerrand 1 oz. auksinė moneta yra 22 karatų grynumo, o tai raiškia, kad jos masėje yra 22/24 = 91,67% gryno aukso, o likusius 8,33% sudaro varis, kuris šiai monetai suteikia išskirtinį atspalvį. Taip pat aukso ir vario lydinys monetai suteikia patvarumo bei kietumo, dėl to šios monetos yra atsparesnės įbrėžimams ir kitiems pažeidimams. Pietų Afrikos Krugerrand auksinė moneta yra tapusi investavimo į auksą, gerovės, turto bei tarptautinio prestižo simboliu.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę.

*UAB "Florinus" turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės