• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2018 Australija, Šuns metai, Lunar, 1/2 oz. sidabrinė moneta!
Laikinai neturime

2018 Australija, Šuns metai, Lunar, 1/2 oz. sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 23442
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 201255
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 24.16€
  • Supirkimo kaina: 10.38
2018 Australija, Šuns metai, Lunar, 1/2 oz. sidabrinė moneta!
Nominalas: 50 centų.
Monetos kokybė: BU (Briliant uncirculated).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 1/2 oz. (15.551 g.).
Skersmuo: 36,60 mm.
Briauna: 2,3 mm.
Kalykla: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Aversas: Monetos averse vaizduojamas 2018 metų simbolis ant pievutės gulintis Šuo (Vokiečių aviganis su jaunikliu), monetos apačioje iškalti žodžiai Year of the Dog (liet. Šuns metai), virš šuns kinų rašmenimis iškaltas žodis Šuo. Dešinėje monetos pusėje įkalta raidelė "P" žyminti Australijos nacionalinę monetų kalyklą Perth Mint.
Reversas: Monetos reverse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, kuri yra ir Australijos Monarchė. Monetos viršuje iškalti žodžiai ELIZABETH II AUSTRALIA, monetos apačioje 1/2 oz 9999 Ag 2017 50 CENTS.

Apie monetą: Australijos The Perth Mint monetų kalykla kiekvienais metais nukaldina monetą skirtą Kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) ženklams. Šis kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol tebetikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Šuo - tai vienuoliktasis kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) zodiako ženklas.
Šuns metai: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030, 2042, 2054 m.
Šuns metai prasideda - 2018 m. Vasario 16 d. ir baigiasi 2019 m. Vasario 4 d.

Šuo - Kinai labai džiaugiasi kai šeimoje gimsta vaikas po šiuo ženklu. Po Šuns ženklu gime žmonės visuomet būna teisingi, ištikimi savo vertybėms ir artimiesiems. Po Šuns ženklu gime žmonės pasižymi atsidavimu, o iš jų visada galima tikėtis sulaukti pagalbos. Taip pat po šiuo ženklu gime žmonės reikalui esant visuomet stos į kovą už teisybę ar savo artimą. Net jeigu esate susipykę, atsitikus nelaimei jis tuoj pat viską užmirš ir nedelsiant atskubės į pagalbą. Po šiuo ženklu gime žmonės ypač vertina teisingumą, šeimą, padorumą bei atsidavimą. Iš neigiamų savybių Šuns metais gime žmonės dažniausiai kitus žmones dalina tik į dvi grupes – draugus arba priešus. Kas nepriklauso artimųjų ratui, tuos vertina atsargiai, kritiškai, šaltai ir dažnai priešiškai, tuomet nepadeda net ir igimtas teisingumo jausmas. Šio ženklo žmonės labai užjaučiantys ir išgyvena dėl savo ir kitų jausmų, dažniausiai galvoja apie kitus ir dažnai dėl to atrodo susirūpine, tačiau gyvenime jiems viskas klostosi sėkmingai ir viskas sekasi itin puikiai. Jie yra ištikimi, turi didžiulį atsakomybės jausmą, itin gerai moka saugoti paslaptis, ypač gerai jaučiasi draugų tarpę, yra judrus, užsispyrę ir visada kovoja prieš neteisybę. Šie žmonės darbe gali pasiekti karjeros, nors jiems pagal charakterio savybes labiau rekomenduotina imtis nuosavo verslo. Meilės partnerį susiranda ne iš karto, kadangi yra gana reiklūs, tačiau radę savo meilę itin džiaugiasi romantiškais ir atsidavimo kupinais santykiais.*UAB "Florinus" turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO