• Jūsų prekšelis tuščias!

1 g. Panda, Kinija, 10 juanių, auksinė moneta, 2018!
Laikinai neturime

1 g. Panda, Kinija, 10 juanių, auksinė moneta, 2018!

  • Peržiūrėtas: 8422
  • Gamintojas: People’s Bank of China
  • Prekės kodas: 911859
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 68.05€
  • Supirkimo kaina: 43.90
1 g. Panda, Kinija, 10 juanių, auksinė moneta, 2018!
Nominalas: 10 Juanių.
Monetos kokybė: BU (Brilliant Uncirculated).
Metalas: AUKSAS.
Praba: .999
Bendra masė: 1,001 g.
Skersmuo: 10 mm.
Gamintojas: People’s Bank of China (中国人民银行).
Kilmės šalis: Kinija.

Reversas: 2018 metų auksinėje monetoje pavaizduota Panda letenoje laikanti bambuko šakelę ir žvelgianti į ją. Monetos apačioje iškaltas monetos nominalas 10元. Monetos viršuje iškalt techniniai monetos duomenys - svoris ir aukso grynumas 1 g. Au .999.
Aversas: Reverse vaizduojama Rojaus Šventykla esanti Pekine, o virš jos, monetos pakraščiu iškaltas užrašas 中华人民共和国 (Liet. Kinijos Liaudies Respublika), apačioje monetos nukaldinimo metai 2018.

Įpakavimas: Gamintojo vakuminė pakuotė.

Apie monetą: Tai pasaulyje tarp investuotojų, kolekcionierių ir juvelyrų pati populiariausia investicinio aukso, kolekcinė Kinijos moneta. Moneta kaldinama iš gryno .999 aukso. Kinijos Auksinė Panda pirmą kartą buvo nukaldinta 1983 metais Kinijos centrinio banko ir įvesta kaip teisėta atsiskaitymo priemonė. Pirmuosius trejus kaldinimo metus, ši moneta turėjo ribotą tiražą - po 10 000 vnt. per metus. Kiekvienais metais ši moneta keičia dizainą, tik 2002 m. dizainas nesikeitė ir buvo panaudotas 2001 m. Ši moneta kaldinama trijose Kinijos kalyklose, tai Shenzhen, Šanchajaus ir Šenjango. Tačiau šiose monetose, skirtingai nuo kitų šalių kalyklų praktikos, kalyklų ženklai nėra įkalami. Vietoj to, skirtingos kalyklos tarp savo nukalamų monetų padaro nedidelius dizaino skirtumus, pavyzdžiui šrifto dydis, bambuko miško dydis ir minimalūs Rojaus šventyklos dizaino skirtumai.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO