• Jūsų prekšelis tuščias!

2019 Amerikos Erelis 20 vnt. 1 oz. sidabrinių monetų pakuotė (TUBE)!

2019 Amerikos Erelis 20 vnt. 1 oz. sidabrinių monetų pakuotė (TUBE)!

  • Peržiūrėtas: 2129
  • Gamintojas: United States Mint
  • Prekės kodas: 820184
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 369.80€ / Gramo kaina: 0.59
  • Supirkimo kaina: 304.80
2019 Amerikos Erelis 20 vnt. 1 oz. sidabrinių monetų pakuotė (TUBE)!
Nominalas: 1 doleris.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .999
Sidabro masė: 622 g.
Skersmuo: 40.60 mm.
Storis: 2.98 mm.
Gamintojas: West Point Mint.
Kilmės šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos.

Aversas: Monetos averse vaizduojama į priekį einanti Laisvės statula, apsigaubusi Amerikos vėliava ir kairėje rankoje nešanti lauro ir ąžuolo medžio šakeles. Viršutinėje monetos dalyje iškaltas žodis "LIBERTY", apačioje nukaldinimo metai "2019", kairėje pusėje iškalti žodžiai "IN GOD WE TRUST", o dešinėje pusėje pavaizduota tekanti saulė. Šis monetos atvaizdas yra laikomas vienas iš geriausių ir sėkmingiausių averso atvaizdų pavaizduotų ant JAV monetos.
Reversas: Vaizduojamas Jungtinių Amerikos Valstijų simbolis - Baltasis erelis už skydo, dešinėje kojoje laikantis alyvmedžio šakelę, kairėje - lanko strėles. Savo snape erelis laiko juostą su užrašu "E PLURIBUS UNUM". Virš Erelio iškalta trylika žvaigždučių, simbolizuojančių JAV kolonijas kurios 1776 metais kartu su JAV paskelbė nepriklausomybę nuo Didžiosios Britanijos. Viršutinėje monetos dalyje iškalti žodžiai "UNITED STATES OF AMERICA", o apatinėje dalyje iškaltas monetos svoris "1 OZ.", praba "FINE SILVER" ir nominalas "ONE DOLLAR". Apačioje, dešinėje pusėje pavaizduotas monetos kalyklos ženklas "W" (West Point Mint).

Apie monetą: Sidabrinė 1 oz. Amerikos Erelio moneta kaldinama nuo 1986 m. ir yra tapusi pati populiariausia ir žinomiausia investicinio sidabro, kolekcinė moneta pasaulyje.

Supakavimas: Visos 20 vnt. monetų supakuota originalioje kalyklos tūboje.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės