• Jūsų prekšelis tuščias!

Produkto tiekimas laikinai sustabdytas
1/4 oz. Britannia 2019 Didžioji Britanija auksinė moneta!
Laikinai neturime

1/4 oz. Britannia 2019 Didžioji Britanija auksinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 2302
  • Prekės kodas: 918754
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 435.53€ / Gramo kaina: 55.98
  • Supirkimo kaina: 383.73
1/4 oz. Britannia 2019 Didžioji Britanija auksinė moneta!
Nominalas: 25 svarai.
Monetos kokybė: BU (Briliant uncirculated).
Metalas: AUKSAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 1/4 oz. (7.78 g.)
Skersmuo: 22 mm.
Briauna: 1.63 mm.
Kalykla: British Royal Mint.
Kilmės šalis: Didžioji Britanija.

Reversas: Monetos reverse vaizduojama tvirtai britų salose stovinti Britanija, rankose laikanti Neptūno lazdą. Šis atvaizdas monetose pasirodė jau daugiau, kaip prieš 2000 metų Romos Imperijos laikotarpiu, Imperatoriaus Adriano laiku. Monetos viršuje iškaltas monetos svoris 1/4 oz., toliau į dešinę pusę iškalta monetos praba, pavadinimas bei monetos nukaldinimo metai "999.9 FINE GOLD BRITANNIA 2019".
Aversas: Monetos averse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, aplink iškalti žodžiai "ELIZABETH II D G REG F D" bei monetos nominalas "25 POUNDS".
Briauna: Rantuota.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota kapsulę.

Apie moneta: Britannia auksinės monetos kaldinamos nuo 1987 metų. Ši auksinė moneta išleista Didžiosios Britanijos Karališkosios monetų kalyklos, kaip atsvara ir varžovė populiariajai Krugerrand aukso monetai. Iš pradžių ši moneta buvo kaldinama iš 22 karatų (.917) prabos, tačiau nuo 2013 metų jos kaldinamos vien tik iš gryno 24 karatų (.9999) prabos aukso. Dėl savo išskirtinumo, išskirtinės kokybės bei aukso grynumo ši moneta yra pripažinta tarptautiniu mastu ir yra ypač populiari, mėgiama bei vertinama tarp viso pasaulio investuotojų bei kolekcionierių.

Kodėl verta investuoti į Britannia auksinę monetą:
Tai yra ypač puikus pasirinkimas tiems, kurie nori dalį kapitalo, santaupų ar pensijos fondo investuoti į ilgalaikę investicija fiziniu auksu. Ši moneta, kaip oficiali ir teisėta atsiskaitymo priemonė yra patvirtinta Didžiosios Britanijos vyriausybės. Didžiosios Britanijos monetos šiandien yra vienos iš populiariausių monetų visame pasaulyje, todėl jos yra itin likvidžios, o taip pat vertinamos ir tarp kolekcionierių, todėl ilgalaikėje perspektyvoje monetos vertė kils ne tik dėl aukso bet ir kaip numizmatinė vertybė. Moneta kaldinama iš 24 karatų aukso (.9999), o auksas yra atsparus pinigų nuvertėjimui - infliacijai, todėl ši moneta išsaugos kapitalą bei bus likvidi net ir krizės atvėju.

*UAB "FLORINUS" turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO

SVARBU: DĖL PLINTANČIOS KORONA VIRUSO PANDEMIJOS YRA SUSTABDYTA DAUGUMOS KALYKLŲ VEIKLA IR JŲ GAMINAMA PRODUKCIJA, TODĖL UŽSAKYMŲ PRISTATYMAS SMARKIAI VĖLUOS (YPAČ SIDABRO)!