• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

-15%
2019 Ispanijos aikštė Sevilijoje Suvenyrinis 0€ banknotas!

2019 Ispanijos aikštė Sevilijoje Suvenyrinis 0€ banknotas!

  • Peržiūrėtas: 3541
  • Prekės kodas: 105031
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 16
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 4.45€
  • 3.79€
2019 Ispanijos aikštė Sevilijoje Suvenyrinis 0€ banknotas!
Banknoto stovis: Suvenyrinis.
Išleidimo metai: 2019 m.

Aversas: Banknoto averso pusėje yra pavaizduota Ispanijos aikštė (Plaza de España) Sevilijoje, kuri įsikūrusi šalia María Luisa parke, kur karštą vasaros dieną galima pasislėpti apelsinmedžių šešėlyje ir pasidaryti sau smagią siestą. 48 spalvotomis keramikinėmis plytelėmis išpuošti suoliukai – po vieną kiekvienai Ispanijos provincijai. Tai didžiausia atrakciją ispanų turistams – nusifotografuoti ant „gimtojo suolelio“. Kairiajame kampe viršuje išspausdintas šalies pavadinimas "PLAZA DE ESPANA SEVILLA". Taip pat banknoto nominalas "0" Eurų. Banknto apačioje žodis "EURO SOUVENIR".
Reversas: Banknoto reverse pavaizduoti įvairių Europos miestų architektūriniai pastatai.

Apie banknotą: Tai Sevilijos suvenyrinis Euro banknotas su vandens ženklais bei kitais apsaugos elementais, kuriuos turi ir tikri banknotai. Šis banknotas puikiai tinkamas kaip dovana banknotų kolekcionieriui.

Nulio euro banknotų istorija: 2015 metais Richard Faille, populiarių Prancūzijos valiutų suvenyrų kūrėjas, nusprendė sukurti eurą, kuris skatintų turizmą. Tais pačiais metais Europos centrinis bankas (ECB) patvirtino ir davė leidimą leisti šiuos nulio eurų suvenyrinius banknotas, kurie visiškai atitinka ir tikrųjų banknotų savybęs - spausdinami ant to paties popieriaus, turi vandens ir kitus atpažinimo ženklus, tačiau jų nominalas yra “0” eurų ir šie banknotai nėra atsiskaitymo priemonė. 0 eurų suvenyriniai banknotai tapo ypač populiarūs kolekcionierių tarpe, o taip pat, turistai ir kolekcionieriai juos įsigyja, kaip ypatingas dovanas ar lauktuves iš įvairių kraštų. Šie suvenyriniai banknotai, pagal specialius užsakymus yra išleidžiami Europos centrinio banko (ECB) privačiame patikėtinių centre. Visų nulinių eurų reversas yra vienodas ir vaizduoja žinomiausius Europos architektūros bei meno objektus: (iš kairės į dešinę) Brandenburgo vartai, Big Ben, Eifelio bokštas, Koliziejus, Sagrada Familia, Manneken Pis ir Mona Lisa.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės