• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

-15%
2019 Kartaginos Romėnų teatras Suvenyrinis 0€ banknotas!

2019 Kartaginos Romėnų teatras Suvenyrinis 0€ banknotas!

  • Peržiūrėtas: 3448
  • Prekės kodas: 105030
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 14
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 4.45€
  • 3.79€
2019 Kartaginos Romėnų teatras Suvenyrinis 0€ banknotas!
Banknoto stovis: Suvenyrinis.
Išleidimo metai: 2019 m.

Aversas: Banknoto averso pusėje yra pavaizduotas Kartaginos Romėnų teatras. Kartagina – senovės finikiečių įkurtas miestas, kuriame išlikę Antonijaus termų griuvėsiai, akvedukas (iš Zigvano vandens šventyklos į Kartaginą), ispanų ir turkų tvirtovės ir Romos laikų bazilikos, Romos amfiteatro, talpinusio 50 tūkst. žiūrovų, liekanos. Kairiajame kampe viršuje išspausdintas šalies pavadinimas "TEATRO ROMANO DE CARTAGENA". Taip pat banknoto nominalas "0" Eurų. Banknto apačioje žodis "EURO SOUVENIR".
Reversas: Banknoto reverse pavaizduoti įvairių Europos miestų architektūriniai pastatai.

Apie banknotą: Tai Kartaginos suvenyrinis Euro banknotas su vandens ženklais bei kitais apsaugos elementais, kuriuos turi ir tikri banknotai. Šis banknotas puikiai tinkamas kaip dovana banknotų kolekcionieriui.

Nulio euro banknotų istorija: 2015 metais Richard Faille, populiarių Prancūzijos valiutų suvenyrų kūrėjas, nusprendė sukurti eurą, kuris skatintų turizmą. Tais pačiais metais Europos centrinis bankas (ECB) patvirtino ir davė leidimą leisti šiuos nulio eurų suvenyrinius banknotas, kurie visiškai atitinka ir tikrųjų banknotų savybęs - spausdinami ant to paties popieriaus, turi vandens ir kitus atpažinimo ženklus, tačiau jų nominalas yra “0” eurų ir šie banknotai nėra atsiskaitymo priemonė. 0 eurų suvenyriniai banknotai tapo ypač populiarūs kolekcionierių tarpe, o taip pat, turistai ir kolekcionieriai juos įsigyja, kaip ypatingas dovanas ar lauktuves iš įvairių kraštų. Šie suvenyriniai banknotai, pagal specialius užsakymus yra išleidžiami Europos centrinio banko (ECB) privačiame patikėtinių centre. Visų nulinių eurų reversas yra vienodas ir vaizduoja žinomiausius Europos architektūros bei meno objektus: (iš kairės į dešinę) Brandenburgo vartai, Big Ben, Eifelio bokštas, Koliziejus, Sagrada Familia, Manneken Pis ir Mona Lisa.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO