• Jūsų prekšelis tuščias!

-17%
2019 Naujagimis 1/2 oz. sidabrinė moneta!

2019 Naujagimis 1/2 oz. sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 3272
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 972019
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 89.95€
  • 74.95€
2019 Naujagimis 1/2 oz. sidabrinė moneta!
Nominalas: 50 Centų.
Monetos kokybė: Proof.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 1/2 oz. (15.553 g.).
Skersmuo: 32.60 mm.
Briauna: 2.60 mm.
Kalykla: Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetos reverse vaizduojamas Gandro ryšulėlyje atneštas besišypsantis kūdikėlis, o jo fone matome saulę ir link jos nuskrendantį Gandrą. Monetos viršuje iškaltas žodis "CONGRATULATIONS" (liet. Sveikinimai).
Aversas: Monetos reverse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, kuri yra ir Australijos Monarchė. Monetos viršuje iškalti žodžiai "ELIZABETH II AUSTRALIA", o apačioje iškaltas monetos svoris, sidabro grynumas, nukaldinimo metai ir nominalas "1/2 oz 9999 Ag 2019 50 CENTS".

Apie monetą: Tai Australijos investicinio sidabro 50 centų moneta ir oficiali atsiskaitymo priemonė Australijoje. Ši investicinė, gryno .9999 prabos sidabro moneta skirta pasveikinti investuotoją, numizmatą ar bet kokį kitą žmogų su kūdikėlio gimimu. Itin graži sidabrinė moneta kuri yra dengta spalvota poligrafija, kas suteikia jai dar daugiau papildomo grožio ir estetikos. Moneta supakuota originalioje kapsulėje ir reprezentatyvioje knygutėje, kurioje taip pat dar papildomai yra vieta kūdikio vardo, gimimo datos, laiko, vietos, svorio ir ūgio užrašymui, o taip pat ir vieta nuotraukai. Knygutės nugarėlėje yra surašyti visi monetos techniniai duomenys svoris, praba, diametras etc. Ši sidabrinė moneta bus ideali dovana kiekvienam žmogui sveikinant jį su kūdikio gimimu.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės