• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2019 Sakalas Karalienės žvėrys 1/4 oz. auksinė moneta, Didžioji Britanija!
Laikinai neturime

2019 Sakalas Karalienės žvėrys 1/4 oz. auksinė moneta, Didžioji Britanija!

  • Peržiūrėtas: 3800
  • Gamintojas: British Royal Mint
  • Prekės kodas: 975419
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 445.77€
  • Supirkimo kaina: 374.60
2019 Sakalas Karalienės žvėrys 1/4 oz. auksinė moneta, Didžioji Britanija!
Nominalas: 25 svarai.
Metalas: AUKSAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 1/4 oz. (7.775 g.)
Monetos kokybė: BU (Brilliant uncirculated).
Skersmuo: 22 mm.
Briauna: 1 mm.
Kalykla: British Royal Mint.
Kilmės šalis: Didžioji Britanija.

Reversas: Monetoje vaizduojamas Sakalas savo naguose laikantis karališką, heraldinį skydą. Monetos krašte iškalti žodžiai "FALCON OF THE PLANTAGENETS" ir monetos masė bei nukaldinimo metai "1/4 oz FINE GOLD 999.9 2019".
Aversas: Monetos averse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, aplink iškaltas užrašas "ELIZABETH II D G REG F D 25 POUNDS".
Briauna: Rantuota.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota kapsulėje.

Apie moneta: Ši 2019 m. Karalienės žvėrių 1/4 oz. auksinė moneta yra šeštoji moneta iš dešimties monetų serijos. Ši auksinė moneta nukaldinta Britanijos Krališkosios monetų kalyklos. Plantagenetų Sakalas, kuris vaizduojamas ant šios monetos, karalienę pasiekė per Edwardą IV. Ant heraldinio skydo kurį savo naguose laiko didysis sakalas yra pavaizduotas mažesnis sakalas, tupintis ant auksinių, atrakintu pančių, kas atspindi Edvardo IV pretenziją į sostą. Sakalas vėliau buvo perimtas karaliaus Henriko VIII, o karališkuoju gyvūnu tapo karalienės Elžbietos I laikais.

Kai 1953 m., jos Didenybė Karalienė Elžbieta II buvo karūnuojama, įėjimą į Vestminsterio vienuolyną saugojo dešimt mitinių būtybių. Karalienės žvėrys buvo šešių pėdų aukščio statulos, kurios simbolizavo paveldą ir istoriją, kurią tą pačią dieną paveldėjo karalienė Elžbieta II. Šie karalienės heraldiniai gyvūnai buvo perkelti į šią monetų seriją pavadintą jų garbei "Karalienės žvėrys", o šios monetų serijos leidimas prasidėjo 2016 metais, kai Didžiosios Britanijos karalienė tapo ilgiausiai pasaulyje valdanti gyva monarchė.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO