• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Naujas pasiūlymas!
2021 Jaučio metai Australija 2 oz. sidabrinė moneta (Sendinto antikinio dizaino)!

2021 Jaučio metai Australija 2 oz. sidabrinė moneta (Sendinto antikinio dizaino)!

  • Peržiūrėtas: 218
  • Prekės kodas: 821747
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 29
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 174.95€
2021 Jaučio metai Australija 2 oz. sidabrinė moneta (Sendinto antikinio dizaino)!
Nominalas: 2 doleriai.
Tiražas: 300 000 vnt.
Monetos kokybė: BU (Briliant uncirculated).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999 Grynoji sidabro masė: 2 oz. (62.42 g.)
Skersmuo: 50.80 mm.
Briauna: 4.80 mm.
Kalykla: The Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.
Reversas: Monetos reverse vaizduojamas jautis ir buliukas, virš jų žydinčios vyšnios šakelė.
Aversas: Monetos reverse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, kuri yra ir Australijos Monarchė. Monetos viršuje iškaltas karalienės vardas ir valstybės pavadinimas "ELIZABETH II AUSTRALIA", o monetos apačioje gryno sidabro svoris, grynumas, monetos nominalas ir metai "2 oz 9999 Ag  20212 DOLLARS".
APRAŠYMAS: Perto monetų kalyklos Australijos Mėnulio III serijos kolekcija tęsia turtingą tradiciją kaldinti įspūdingas brangiųjų metalų monetas, vaizduodama gyvūnų temas iš Kinijos mėnulio kalendoriaus. Dizainas keičiasi kiekvienais metais pagal Kinijos mėnulio kalendorių. „Perth Mint Lunar“ serija, žinoma dėl savo kokybės daugelio „Tauriųjų metalų“ portfelių kertinis akmuo. Originalios „Lunar“ tauriųjų metalų serijos, šios monetos (pradedant „I serijos“ išleidimu 1996 m.). Be kasmetinio dizaino pakeitimo, daugeliui investuotojų patinka, kad monetų pasirinktos monetų leidimo ribotas sukuria dar didesnę investicinę grąžą kaip numizmatinės premijos vertės padidėjimą.
DIZAINAS: Monetos reversas vaizduoja stilizuotą jaučio su veršeliu vaizdą. Fone tarp kalnų vaizduojamas kaimas. Taip pat į dizainą įtrauktas skrendantis Kinijos fazanas, vyšnių žiedų medis ir Perto monetų kalyklos „P“ kalyklos ženklas. Monetos averse pavaizduotas Jos Didenybės karalienės Elžbietos II atvaizdas, svoris ir praba, 2021 metų data ir piniginis nominalas.
TECHNINĖ PASTABA: Moneta buvo individualiai „seninama“, kad suteiktų jai unikalią apdailą, perteikiančią senovės dirbinio paviršiaus įbrėžimus. Dėl šio apdorojimo kiekvienos monetos išvaizda gali skirtis.
PRISTATYMAS: Moneta yra klasikinėje dėžutėje su dangteliu ir dekoruota sidabriniu geometriniu dizainu. Moneta supakuota į banko originalia dėžutę ir yra įdėta į permatomą kapsule, taip pat yra lapelis, kuriame pavaizduota istorija apie tai, kaip jautis tapo zodiako gyvūnu ir kartu su moneta pridedamas autentiškumo pažymėjimas.
*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras