• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

Naujas pasiūlymas!
2021 Vatikanas Pranciškaus herbas Proof monetų rinkinys su 20 eurų sidabrinė moneta!

2021 Vatikanas Pranciškaus herbas Proof monetų rinkinys su 20 eurų sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 280
  • Prekės kodas: 321789
  • Florinus ačiū taškai: 6
  • Sandelio likutis: 8
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 274.95€
2021 Vatikanas Pranciškaus herbas Proof monetų rinkinys su 20 eurų sidabrinė moneta!
Tiražas: 4500 vnt.
Nominalas: 23.88 eur.
Išleidimo metai: 2021 m.
Monetų kokybė: Proof (Veidrodinis atspindys, matinis piešinys).
Metalas: SIDABRAS.
Sidabrinės monetos praba: .925
Grynasis sidabro kiekis monetoje: 26 g.
Sidabrinės monetos skersmuo: 36 mm.
Kalykla: IPZS.
Kilmės šalis: Vatikanas.

Aversas: Vaizduojamas popiežius Pranciškaus herbas, aplink kurį iškaltas užrašas "CITTA DEL VATICANO" (liet. Vatikano miestas)  ir monetos nukaldinimo metai.
Reversas: Įprastiniai euro monetų nominalo skaičiai.

Apie sidabrine monetą: Averse vaizduojamas kryžius prie kurio prikaltas Jėzus Kristus taip pat po dešine vaizduojamas paukštis ir Šv. Petro Bazilikos bažnyčia, o prie jos žodžiai "DI MAVLO". Kairėje pusėje iškaltas nominalas "20 EURO", o apačioje žodžiai  „CITTA DEL VATICANO“ (liet. Vatikano miestas). Reverse vaizduojamas popiežius Pranciškaus herbas, aplink kurį iškaltas užrašas "FRANCIS CVS. P.M", o apačioje "MISERANDO ATQVE ELIGENDO" ir "ANNO DOMINI MMXXI".

Apie monetų rinkinį: Tai antrojo leidimo Vatikano euro monetų rinkinys nuo pat euro įvedimo (2002 m.) ant kurio nebeliko pontifiko atvaizdo. Popiežius Pranciškus, kuris dar vadinamas „neturtingųjų žmonių popiežiumi" ir yra ne kartą išreiškęs nuomonę apie neigiamą pinigų galią ir poveikį, atsisakė būti vaizduojamas ant pinigų, todėl nuo 2017 metų Vatikano euro monetose yra vaizduojamas tik pontifiko herbas. Visi Vatikano monetų rinkiniai pateikiami išskirtinėje bei reprezentatyvioje pakuotėje iliustruotoje heraldiniais popiežiaus ir Vatikano simbolius bei monetų aprašymais!

*Vatikano euro monetų rinkiniai su Popiežiumi Pranciškumi buvo nukaldinti: 2014, 2015, 2016 metais, o nuo 2017 metų Vatikano euro monetose vaizduojamas tik Pontifiko herbas.

*FLOINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją versis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investicini auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės