• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

25 x 1 g. Maplegram Klevo lapo auksinės monetos Kanada!
Laikinai neturime

25 x 1 g. Maplegram Klevo lapo auksinės monetos Kanada!

  • Peržiūrėtas: 3667
  • Gamintojas: Royal Canadian Mint
  • Prekės kodas: 919093
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 1,450.18€ / Gramo kaina: 58.01
  • Supirkimo kaina: 1240.18
25 x 1 g. Maplegram Klevo lapo auksinės monetos Kanada!
Nominalas: 50 centų
Monetų kokybė: BU (Brilliant Uncirculated).
Metalas: AUKSAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 25 x 1 g. (25 g.)
Skersmuo: 8 mm.
Kalykla: Kanados Karališkoji monetų kalykla.
Kilmės šalis: Kanada.

Reversas: Sertifikato viršuje užrašytas kalyklos pavadinimas "ROYAL CANADIAN MINT" (liet. Kanados Karališkoji monetų kalykla), o sertifikato apačioje taip pat kalyklos pavadinimas prancūzų kalba "MONNAIE ROYALE CANADIENNE". Pačios sertifikuotos monetos reverso kompoziciją sudaro nacionalinis Kanados simbolis - Klevo lapas virš kurio iškaltas valstybės pavadinimas "CANADA", iš abiejų klevo lapo pusių iškalta monetos aukso grynumo praba "9999". Monetos apačioje iškaltas svoris ir aukso grynumas "FINE GOLD 1 g OR PUR" (liet. Grynas auksas 1 gramas).
Aversas: Sertifikato reverso viršuje parašytas monetos svoris ir aukso grynumo praba "1 g 9999 FINE GOLD". sertifikato apačioje taip pat monetos svoris bei aukso praba "1 g OR PUR", kiek žemiau unikalus sertifikato numeris. Pačios monetos averse vaizduojama karalienė Elžbieta II (Kanadoje galioja konstitucinė monarchija, pagal kurią Jos Didenybė karalienė Elžbieta II yra ir Kanados monarchė). Monetos viršuje iškaltas karalienės vardas "ELIZABETH II", o apačioje nominalas ir monetos nukaldinimo metai "50 CENTS".

Apie pakuotę: "Maplegram25™" aukso monetos 25 x 1g pasižymi ikoniniu klevo lapų dizainu, unikaliu formatu. Kiekviename "Maplegram25™" rinkinyje yra RCM lizdinės plokštelės, kurioje yra 25 individualios 1 gramo monetos. Kiekvienos monetos nominalas yra 50 CAD (50 Kanados dolerio centų) ir nukaldintos iš gryno 999,9 prabos aukso. Kiekviena iš atskirų monetų yra įdėta į sertifikuotą pakuotę ir yra "Brilliant Uncirculated" kokybės.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO