• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

5 g. Kolekcinis (Lunar) investicinio aukso luitas, Šuns metai 2018, PAMP!
Laikinai neturime

5 g. Kolekcinis (Lunar) investicinio aukso luitas, Šuns metai 2018, PAMP!

  • Peržiūrėtas: 21771
  • Gamintojas: PAMP
  • Prekės kodas: 900509
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 334.55€ / Gramo kaina: 66.91
  • Supirkimo kaina: 247.81
5 g. Kolekcinis (Lunar) investicinio aukso luitas, Šuns metai 2018, PAMP!
Metalas: AUKSAS
Praba: .9999
Grynoji aukso masė: 5 g.
Luito išmatavimai: 14 x 23.3 x 0.83 mm.
Kompanija: PAMP.
Kilmės šalis: Šveicarija.

Apie luitą: Ant šio 2018 metų investicinio aukso, kolekcinio luito averso pavaizduotas 2018 m. kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) simbolis - Šuo. O ant reverso galime matyti mažą šuniuką tupintį būdoje, taip pat šioje pusėje yra išgraviruoti ir visi techniniai luito duomenys 5 g. GOLD 999,9 bei unikalus luito numeris.

Supakavimas: Visi Florinus.lt siūlomi investicinio aukso luitai yra supakuoti specialioje PVC pakuotėje, kuri yra gamintojo autentiškas sertifikatas. Ant kiekvienos pakuotės esantis unikalus sertifikavimo numeris sutampa su unikaliu numeriu, kuris taip pat išgraviruotas ant pačio aukso luito.


Šuo - tai vienuoliktasis kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) zodiako ženklas.
Šuns metai: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030, 2042, 2054 m.
Šuns metai prasideda - 2018 m. Vasario 16 d. ir baigiasi 2019 m. Vasario 4 d.

Šuo - kinai labai džiaugiasi kai šeimoje gimsta vaikas po šiuo ženklu. Po Šuns ženklu gimę žmonės visuomet būna teisingi, ištikimi savo vertybėms ir artimiesiems. Po šiuo ženklu gimę žmonės pasižymi atsidavimu, o iš jų visada galima tikėtis sulaukti pagalbos. Taip pat, po šiuo ženklu gimę žmonės, visuomet stos į kovą už teisybę ar savo artimą. Net jeigu esate susipykę, atsitikus nelaimei jis tuoj pat viską užmirš ir nedelsiant atskubės į pagalbą. Po šiuo ženklu gimę žmonės ypač vertina teisingumą, šeimą, padorumą bei atsidavimą. Neigiama savybė, kuria pasižymi Šuns metais gimę žmonės, dažniausiai yra ta, kad kitus žmones jie dalina tik į dvi grupes – draugus arba priešus. Kas nepriklauso artimųjų ratui, tuos vertina atsargiai, kritiškai, šaltai ir dažnai priešiškai, tuomet nepadeda net ir įgimtas teisingumo jausmas. Šio ženklo žmonės labai užjaučiantys ir išgyvena dėl savo ir kitų jausmų, dažniausiai galvoja apie kitus ir dažnai, dėl to, atrodo susirūpinę, tačiau, gyvenime jiems viskas klostosi sėkmingai ir sekasi itin puikiai. Jie yra ištikimi, turi didžiulį atsakomybės jausmą, itin gerai moka saugoti paslaptis, ypač gerai jaučiasi draugų tarpę, yra judrus, užsispyrę ir visada kovoja prieš neteisybę. Šie žmonės darbe gali pasiekti karjeros, nors, pagal charakterio savybes, jiems labiau rekomenduotina imtis nuosavo verslo. Meilės partnerį susiranda ne iš karto, kadangi yra gana reiklūs, tačiau radę savo meilę itin džiaugiasi romantiškais ir atsidavimo kupinais santykiais.

Šveicarijos tauriųjų metalų, investicinių ir kolekcinių luitų gamintojas PAMP nuo 2012 metų kaldina unikalius, kolekcinius aukso bei sidabro luitus skirtus Kinijos mėnulio kalendoriaus (Lunar) ženklams. Šis kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol tebetikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO