• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

5 g. Investicinio aukso luitas 2020 Žiurkės metai PAMP!
Laikinai neturime

5 g. Investicinio aukso luitas 2020 Žiurkės metai PAMP!

  • Peržiūrėtas: 9147
  • Gamintojas: PAMP
  • Prekės kodas: 900505
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 306.83€ / Gramo kaina: 61.37
Perkant 5+ 305.63€
Perkant 10+ 304.66€
Perkant 15+ 304.18€
Perkant 25+ 303.70€
Perkant 100+ 303.22€
  • Supirkimo kaina: 240.65

5 g. Investicinio aukso luitas 2020 Žiurkės metai PAMP!
Metalas: AUKSAS
Praba: .9999
Grynoji aukso masė: 5 g.
Luito išmatavimai: 14 x 23.3 x 0.83 mm.
Kompanija: PAMP.
Kilmės šalis: Šveicarija.

Apie luitą: Ant  2020 metų investicinio 5 gramų aukso luito averso pavaizduotas 2020 metų kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) simbolis - Žiurkė tupinti ant akmeninės tvoros ir savo letenėlėse laikanti sėkmę bei laimę pritraukiančią monetą. Aukso luito viršuje iškaltas kinų rašto ženklas reiškiantis Žiurkę. Nors žiurkė yra pirmasis gyvūnas Kinijos zodiakų cikle, tačiau tai yra devintasis PAMP aukso luitų serijos leidimas su lunarų atvaizdu aukso luito averse. Luito reverse pavaizduota žiurkė iš kitos pusės, virš jos iškaltas Šveicarijos PAMP kompanijos logotipas. Luito apačioje iškaltas luito svoris, aukso grynumas "5 g GOLD 999.9" bei unikalus luito numeris "C******". 

Raudonos spalvos plastikinis aukso luito įpakavimas yra luito sertifikatas, kurio viršuje taip pat užrašytas vienos raidės ir šešių skaitmenų unikalus sertifikato numeris, kuris identiškai sutampa su ant aukso luito esančiu serijos numeriu. Sertifikato apačioje yra visi techniniai luito duomenys "Certificate Number: C****** Metal Fineness: Au 999,9 Metal Weight: 5 g. Certified assayer: parašas".

Pelės (Žiurkės) metais gimę žmonės: Pelė (Žiurkė) simbolizuoja sėkmę, reiklumą ir didelį savisaugos instinktą. Šie žmonės spinduliuoja žavesiu ir patrauklumu, bet viduje gali būti kiek šaltoki. Šiais metais gimusiems žmonėms yra nepriimtinas šiurkštumo naudojimas, todėl jiems visus savo tikslus pasiekti pavyksta įžvalgumu, protu ir diplomatija. Pelės (žiurkės) metais gimę žmonės visada yra apsupti būrio draugų, o namai pilni svečių. Įsimylėję šiais metais gimę žmonės yra be galo ištikimi ir kilniaširdžiai. Taip pat šiais metais gimę žmonės mėgsta apkalbėti kitus, o savo rūpesčiais su niekuo nesidalina, tačiau yra be galo dosnūs tiems, kuriuos myli. Pelės (žiurkės) simbolio žmonės iš prigimties yra geri kritikai, todėl visada verta įsiklausyti jų patarimų, nors ir gali pasirodyti, kad jie kritikuoja viską, tačiau jie objektyvūs ir teisingi, siekiantys kiekvieną užduotį ar darbą atlikti kruopščiai iki galo ir teisingai.

*Šveicarijos tauriųjų metalų, investicinių ir kolekcinių luitų gamintojas PAMP nuo 2012 metų kaldina unikalius, kolekcinius aukso bei sidabro luitus skirtus Kinijos mėnulio kalendoriaus (Lunar) ženklams. Šis kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol tebetikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO