• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

5 Rubliai Aleksandras II auksas Rusijos Imperija (Sertifikuota NGC)!
Laikinai neturime

5 Rubliai Aleksandras II auksas Rusijos Imperija (Sertifikuota NGC)!

  • Peržiūrėtas: 4961
  • Prekės kodas: 950924
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 799.95€

5 Rubliai Aleksandras II auksas Rusijos Imperija (Sertifikuota NGC)!
Nominalas: 5 rubliai.
Kaldinimo metai: 1859-1885 m.
Metalas: AUKSAS.
Praba: .900
Bendras monetos svoris: 6.54 g.
Gryno aukso kiekis: 5.46 g.
Skersmuo: 22.6 mm.
Storis: 1.3 mm.
Kilmės šalis: Rusijos imperija.

Pastaba: Monetos sertifikato numeris ir nuotrauka yra bendro pobūdžio ir nėra konkrečios monetos. Monetos yra sertifikuotos NGC, tačiau jų greidai yra įvairūs.

Aversas: Vaizduojamas mažasis Rusijos imperijos herbas - karūnuotas Dvigalvis erelis savo naguose laikantis monarchinius simbolius, ant erelio krūtinės vaizduojamas Šv. Jurgis, o sparnuose imperijos žemių herbai. Apačioje monetos autoriaus ženklas "МИ" (Mikhail Ivanov).
Reversas: Reverso viduryje iškaltas nominalas "5 РУБЛЕЙ" (liet. 5 rubliai) bei monetos nukaldinimo metai. Aplink monetą iškalti žodžiai "ЧИСТАГО ЗОЛОТА 1 ЗОЛОТНИКЪ 39 ДОЛЕЙ" (liet. grynas auksas 1 zolotnik 39 dalys).
Briauna: Raštuota, taip pat atitinkamų metų monetoje iškaltos raidelės АГ, ФЗ, АР arba ЭБ kurios reiškia monetų kalyklos valdytojo inicialus АГ – Apollon Grasgof, ФЗ – Felix Zaleman, АР – Alexander Redko ir ЭБ – Elikum Babayants).

Supakavimas: Sertifikuota NGC - Numismatic Guaranty Corporation (Liet. Numizmatikos garantijos koorporacija). Sertifikuota moneta, neatidarinėjamoje SLAB kapsulėje. (NGC visas įvertintas numizmatikos vertybes konservuoja į technologiškai pažangiausias "SLAB" tipo kapsules, kurios priderinamos kiekvienai monetai, kuri kada nors buvo išleista. Šios kapsulės sukurtos ilgalaikiam monetos saugojimui ir laikymui.)

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės