• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Amerikos Erelis JAV Sidabrinė moneta (Mix metai)!
Laikinai neturime

1 oz. Amerikos Erelis JAV Sidabrinė moneta (Mix metai)!

  • Peržiūrėtas: 21305
  • Gamintojas: United States Mint
  • Prekės kodas: K891577
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 31.49€
  • Supirkimo kaina: 21.49
1 oz. Amerikos Erelis JAV Sidabrinė moneta (Mix metai)!
Nominalas: 1 doleris.
Nukaldinimo metai: Atsitiktiniai.
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .999
Gryno sidabro masė: 31.10 g. (1 oz.)
Bendras monetos svoris: 31.13 g.
Skersmuo: 40.60 mm.
Gamintojas: The United States Mint.
Kilmės šalis: Jungtinės Amerikos Valstijos.

Aversas: monetos averse vaizduojama einanti Laisvės statula (Walking Liberty). Viršutinėje monetos dalyje puslankiu iškaltas žodis "LIBERTY" (liet. Laisvė), monetos apačioje, monetos nukaldinimo metai, kairėje monetos pusėje iškalti žodžiai "IN GOD WE TRUST" (liet. Dievu mes tikime). Einančios laisvės statulos (Walking Liberty) atvaizdas tarp 1916 ir 1947 m. buvo vaizduojamas ant JAV sidabrinės 50 centų monetos. Šios einančios Laisvės statulos atvaizdo autorius yra Amerikos ir Vokietijos skulptorius Adolph A. Weinman. Šis monetos atvaizdas yra laikomas vienas iš geriausių ir sėkmingiausių averso atvaizdų pavaizduotų ant JAV monetos.
Reversas: Vaizduojamas Jungtinių Amerikos Valstijų simbolis - Baltasis erelis už skydo vienoje kojoje laikantis alyvmedžio šakelę, kitoje - lanko strėles. Savo snape erelis laiko juostą su užrašu - "E PLURIBUS UNUM" (iš lot. Vienintelė iš daugelio). Virš Erelio iškalta trylika žvaigždučių, simbolizuojančių JAV kolonijas kurios 1776 metais kartu su JAV paskelbė nepriklausomybę nuo Didžiosios Britanijos. Viršuje, monetos pakraščiu iškalti žodžiai "UNITED STATES OF AMERICA" (Jungtinės Amerikos Valstijos), apatinėje monetos dalyje iškalti monetos techniniai duomenys - "1 OZ. FINE SILVER ~ ONE DOLLAR".

Apie monetą: Ši moneta kaldinama nuo 1986 m. ir yra tapusi pati populiariausia ir žinomiausia investicinio sidabro moneta pasaulyje.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės