• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

1 oz. Amerikos Erelis JAV auksinė moneta (Mix metai)!

1 oz. Amerikos Erelis JAV auksinė moneta (Mix metai)!

  • Peržiūrėtas: 26972
  • Gamintojas: United States Mint
  • Prekės kodas: K977991
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 14
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 1,743.23€
Perkant 2+ 1,740.17€
Perkant 5+ 1,738.64€
  • Supirkimo kaina: 1529.15
1 oz. Amerikos Erelis JAV auksinė moneta (Mix metai)!
Nominalas: 50 dolerių.
Metalas: AUKSAS.
Praba: 916.7
Gryno aukso masė monetoje: 31.10 g. (1 Oz.).
Bendroji monetos masė: 33.956 g.
Skersmuo: 32.70 mm.
Storis: 2.87 mm.
Nukaldinimo metai: Atsitiktiniai.
Kalykla: United States Mint.
Kilmės šalis: Jungtinės Amerikos valstijos.

Aversas: Monetos averse vaizduojama Amerikos Laisvės statula "Lady Liberty", dešinėje rankoje laikanti fakelą, o kairėje alyvmedžio šakelę. Monetos apačioje, fone, pavaizduotas kapitolijaus pastatas, taip pat monetos nukaldinimo metai ir kalyklos raidelė W reiškianti West Point Mint (West Pointo monetų kalykla). Taip pat šioje monetos pusėje iškalti monetos nukaldinimo metai.
Reversas: Monetos reverse pavaizduotas amerikos simbolis - Erelis skrendantis virš lizdo, o kojoje laikantis alyvmedžio šakelę. Reverse taip pat vaizduojama lizde tupinti erelio šeimyna. Monetos viršuje iškalti žodžiai UNITED STATES OF AMERICA (liet. Jungtinės Amerikos Valstijos). Monetos kairėje pusėje iškalti lotyniški žodžiai E PLURIBUS UNUM (iš lot. Vienintelė iš daugelio). Monetos dešinėje pusėje iškatas užrašas IN GOD WE TRUST (liet. Dievu mes tikime). Monetos apačioje puslankiu iškalti monetos techniniai duomenys 1 OZ. FINE GOLD 50 DOLLARS. Taip pat reverse iškaltos smulkios raidelės MB reiškiančios monetos dizainerės inicialus (Miley Busiek).

Apie monetą: Auksinis Amerikos erelis turi 22 karatus iš 24 gryno aukso, tai reiškia 22/24 = 91,67% gryno aukso, kitas metalas Varis - 5,33% ir Sidabras - 3%. Šie metalai Auksas, Varis ir Sidabras monetos lydinį daro patvaresnį ir labiau atsparų įbrėžimams. Auksinė Amerikos erelio moneta kaldinama nuo 1986 metų ir yra tapusi viena populiariausiu investicinių monetų visame pasaulyje.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Kodėl verta investuoti į Amerikos Erelio 1 oz. auksinę monetą:
1. Amerikos Erelio 1 oz. auksinė moneta yra tvirtai surišta su tarptautine aukso biržos kainą. Monetos vertę lemia ypač geras gryno aukso kiekis esantis šioje monetoje.
2. Amerikos Erelio auksinės monetos yra oficiali ir laiko patikrinta Jungtinių Amerikos Valstijų valiuta. Jungtinių Amerikos Valstijų Kongresas 1985 metais patvirtino šią monetą, kaip oficialią mokėjimo priemonę.
3. Šios Amerikos Erelio monetos pasaulyje yra sulaukusios itin plataus pripažinimo bei įvertinimo. Iki šių dienų JAV monetų kalykla yra nukaldinusi daugiau, kaip 30 milijonių šių monetų, todėl šios monetos visame pasaulyje yra labai gerai atpažįstamos, plačiai pripažintos ir visų investuotojų itin palankiai vertinamos.
4. Monetos patvarumas - šios auksinės monetos yra pagamintos iš aukso ir vario lydinio (91.67% gryno aukso, 5,33% vario ir 3% sidabro), varis sustiprina monetos paviršių ir smarkiai padidina jos patvarumą, todėl šios monetos yra atsparesnės pažeidimams bei nusidėvėjimui.
5. Taupymo ekvivalentas - 1 oz. Amerikos Erelio auksinės monetos yra idealus pasirinkimas kiekvienam žmogui ilgalaikei investicijai į auksą bei vertinančiam tai, kad ši moneta yra saugi, stabili bei Jungtinių Amerikos Valstijų kongreso patvirtinta teisėta mokėjimo priemonė.
6. Investicinio portfelio diversifikavimas - šios auksinės monetos yra puikus būdas diversifikuoti savo santaupas bei investicijas. Aukso monetos žema koreliacija lyginant su kitu finansiniu turtu apdraudžia investicinį portfelį nuo rinkos rizikų.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės